Tornado

Nigdy nie ufaj maszynom...

Tornado

Postprzez naimad » 5 lis 2005, 17:07

Najpopularniejszy narkotyk zniszczonej Ameryki... Tornado... czy Wasze postacie zażywają go ? Jeżeli tak, to jakie mieliście najfajniejsze 'odjazdy'? Co widzieliście w wizjach?

Jeśli chodzi o mnie - niestety, nic ciekawego. Raz byłem na jakimś pogrzebie... raz moja postać była świadkiem ataku na World Trade Center... a pewnego razu opalała się na plaży w towarzystwie przyjaciół (i przyjaciółek ;)).
Jeden z graczy próbował w czasie trwania wizji polecieć poza Amerykę, do Europy... efekt działania tornado skończył się jednak niedługo po starcie samolotu.

Piszcie jak to bywa w Waszym przypadku :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Misiekh » 6 lis 2005, 17:56

A się brało, moja postać nie ma przed tym większych oporów i tylko obawa przed uzależnieniem sprawia, że nie łyka Tornado codziennie 8)

Odloty były różne, najpocieszniejszy motyw który z nich zapamiętałem to "przywiezienie z powrotem" butelki po winie Domator :lol:
Misiekh

Postprzez Diabellus » 7 lis 2005, 12:39

Naimad, jesli wyladowales w WTC to troche dziwne. Tornado przenosi nas do dnia 5 wrzesnia 2020 roku. Wiec takie wydarzenie, raczej nie na miejscu :) . No i ciezko zroibc apokalipse, skoro to tylko WTC padlo....

Moje postacie nie biora, ale to dlatego ze nie ma kto mi prowadzic... :roll: a z ciekawszych jazd jakie wymyslilem, to wspomniany przez Miska tani winiacz. Apokalipsa bylo brak butelek w sklepie. Ale Misiul obudzil sie trzymajac dalej butelke w lapie...

No wlasnie, w podreczniku napisano ze postac po lyknieciu Tornado spi. Czy napewno? Jak mozliwe w takim wypadku sa wyczyny Dark Visions? Moze jednak po zazyciu Tornado wykonuje wszystkie czynnosci w normalnym swiecie takze? Jak wam sie wydaje?
Diabellus

Postprzez Misiekh » 7 lis 2005, 14:28

Diabellus napisał(a):No wlasnie, w podreczniku napisano ze postac po lyknieciu Tornado spi. Czy napewno? Jak mozliwe w takim wypadku sa wyczyny Dark Visions? Moze jednak po zazyciu Tornado wykonuje wszystkie czynnosci w normalnym swiecie takze? Jak wam sie wydaje?

Hmm mogą być różne wytłumaczenia, np.:
1. Dark Visions mają dostęp do jakichś specyfików, które zmieniają działanie Tornado - zamiast snu wywołuje wtedy "tylko" halucynacje.
2. Może tornado brane często i przez długi czas osłabia swoje działanie? Tzn. przyzwyczajony organizm reaguje na nie mniej gwałtownie i nie traci przytomności, a jedynie pojawiają się omamy?
3. Może to tylko kwestia jakiejś autosugestii. Jeśli człowiek uwierzy, że wciągany skruszony Apap jest amfetaminą, to może reagować jak naćpany (z drugiej ręki, ale znam w mojej okolicy taki przypadek :lol: ). Jeśli Dark Visions wykształcili sobie jakieś wierzenia czy model zachowań po zażyciu Tornado, to mogą reagować na nie inaczej niż większość ludzi. W końcu Tornado stanowi podstawę ich "kultury", więc jest to możliwe ;).
Misiekh

Postprzez Diabellus » 7 lis 2005, 14:38

Opcje 3 bym odrzucil. Dark Visions podczas jazdy czesto sie rozwalaja, wiec nie moze to byc ich wyobrazenie. Pierwsze dwie opcje wydaja sie ciekawe. Jesli jest to specjalnie rafinowane Tornado, to skad je biora? Czy Vegas wydaje na nich az tak duzo i jakie profity z tego ma? Druga opcja jest bardziej prawdopdobna. Ale spojrz z drugiej strony Misku, Tornado ktore zazyla twoja postac pozostawilo ci butelke w rece. Więc wizja odbywała się też w rzeczywistosci... A wyjatkowo uzalezniony od Tornado nie jestes. Sklanial bym sie, ku wizji jako halunom wogole. Czyli Tornado nie powoduje snu, a wlasnie halucynacje. I wszystko co wykonasz w tamtym swiecie, wykonujesz w normalnym....
Diabellus

Postprzez Misiekh » 7 lis 2005, 14:44

Wiesz, to że mojej postaci została butelka to była Twoja inicjatywa i możemy przyjąć, że to się zdarza w Twojej wizji Neuro. Ale czy zdarza się to w wizji "obiektywnej", tzn. czy wg źródeł jest to wogóle możliwe?

Jeśli chodzi o to, skąd Dark Visions mieli by brać jakieś specjalnie rafinowane Tornado, to nie mam pojęcia. Zbyt słabo znam ten świat ;). Może po prostu istnieje jakaś prosta substancja, która osłabia działanie tornado? Może wystarczy powlec pastylkę warstwą tłuszczu, by wolniej rozpuszczała się w żołądku? ;) Nie wiem, ale myślę że nie ma sensu od razu szukać jakichś hiperzaawansowanych i trudnych środków, skoro możliwe że istnieje prosty sposób :).
Misiekh

Postprzez Diabellus » 7 lis 2005, 14:59

Być może Miśku, być może... Moze jest to jakis prosty sposob, a moze jakis dodatek podczas rafinowania. Wie to mało kto, tak samo jak mało kto wie skąs się wogole wzieło Tornado. Sporo ludzi uważa to za wytwór Molocha... W koncu przenoszenie sie zawsze do dnia apokalipsy....
Diabellus

Powrót do Neuroshima