Choroby

Nigdy nie ufaj maszynom...

Choroby

Postprzez Diabellus » 18 lip 2005, 10:06

Czyli jeden z najorginalniejszych pomysłów twórców Neuroshimy. Cos co poza Molochem sprawia poczucie beznadziejnosci. Osoby kompletnie zdrowe mozna policzyc na palcach jednej reki w kazdym miasteczku. Nieczesto liczba ta wynosi zero... Zreszta, bycie zdrowym wcale nie oznacza ze nie jest sie podatnym na infekcje! Podczas podrozy mozna zlapac wszystko, od syfa po syndrom matołka... Tak, choroby. Zmora ludzkosci XXI wieku, najwiekszy wróg ludzkosci który ma szanse ja wykonczyc przed Molochem. Jak wy i wasi gracze zwracacie uwage na choroby? Czy egzekwujecie dokladnie branie leków? Czy moze jednak olewacie choroby, staracie sie miec postac zdrowa? Czy macie jakis faworytów w chorobach z podstawki? Czy wasi BG nosza torby pelne lekarstw na kazda okazje?
Diabellus

Postprzez eMka » 18 lip 2005, 12:33

Pamiętam, jak żeśmy szukali leków na chorobę mojej postaci... Nie pamiętam, co to było, ale cholernie trudno było to dorwać. A że MG był wredny, to dorwaliśmy to w trzecim mieście z kolei, gdy moja postać już zdychała praktycznie. No i co, nie było kasy. Załamałam się... W końcu dostałam leki, ale oddałam za nie niemal cały ekwipunek.
Powrót...
eMka

Postprzez Diabellus » 19 lip 2005, 10:12

Coz, tak to bywa. U mnie gracze raczej wielkich problemow z znalezieniem lekow nie maja. Bo jendak szukanie leków juz prawie przy smierci nie nalezy do najprzyjemniejszych sesji...
Diabellus

Postprzez eMka » 19 lip 2005, 11:43

Mój MG był wredny i tyle <ukłony dla niego :twisted: >. Ale powiesz szczerze, ze choroby w Neurce to dobry pomysł, pasuje do klimatu, ale czasem są kłopoty z tymi cholernymi lekami 8)
Powrót...
eMka

Postprzez wronek » 22 lip 2007, 11:39

Tak choroby to bardzo dobry pomysl ktory na kazdym kroku utrudnia gre i zmusza do dziwnych pomysl graczy :)

Osobisice to podoba mi sie hemofilia bo w takim postnuklearnym swieice wszedzie mozna sie zawadzic i sie wykrawiasz w mgnieniu oka :)
dla wszystkich bless, gorące jak afryka!
wronek

Postprzez Diabellus » 22 lip 2007, 16:12

Dziwne pomysły graczy, to raczej niezbyt fajna rzecz na sesjach. Wg. mnie raczej choroba ułatwia graczom wczucie sie w beznadziejność świata. No ale oczywiście każdy gra jak lubi.

Moim faworytem wśród chorób jest paranoja. Raz że świetnie wpływa na odgrywanie, dwa że daje misiowi dużo pomysłów na kampanie.
Diabellus

Postprzez wronek » 22 lip 2007, 19:07

NO gracz jakos musi kombinowac jak tu dostac lekarstwo albo jak unikac atakow choroby. Tak wszystko samo z siebie nie przyjdzie.

A i takze wydaje mi sie ze to choroby maja jednak nam utrudniac gre. Bo raczej w niczym nam nie pomagaja.
dla wszystkich bless, gorące jak afryka!
wronek

Postprzez Diabellus » 26 lip 2007, 09:26

Pomagają właśnie, pomagają. Mówię ci, ze osoba która gra bez choroby o wiele słabiej czują beznadziejność świata. Nie wczuwają się tak dobrze i zwykle są mega twardzielami z spluwą. Wiele klimatu się traci, gdy postać nie jest chora...
Diabellus

Powrót do Neuroshima