Dodatki, dodatki...

Nigdy nie ufaj maszynom...

Dodatki, dodatki...

Postprzez Diabellus » 13 lip 2005, 19:47

Ano sporo tych ze wyszlo do Neuroshimy, o poziomie naprawde roznym. Narazie w rekach mialem "Gladiatora", "Wyscig", "Suplement", " Bohatera do kwadratu" i "Krew i Rdza"(zreszta dwa ostatnie posiadam osobiscie). Z tych wymienionych, najbardziej podoba mi sie chyba "Bohater do kwadratu" choc, "Wyscig" zawiera wiele przydatnych informacji... A jak u was? Co sadzicie o dodatkach do Neuroshimy?
Diabellus

Postprzez naimad » 1 wrz 2005, 11:49

Ja dopiero tydzien temu, czyli ponad pol roku od czasu zakupienia podstawki zapoznalem sie z jednym z dodatków. Mowa o "Bohater ^2". Ksiazeczka fajna, przyjemnie sie ja czyta i jest nawet przydatna... niemniej jest o wszystkim i niczym, i jesli wierzyc niektorym recenzjom to w duzej mierze jest to przedruk czwartego numeru Gwiezdnego Pirata (sam tego numeru nie mam, wiec nie dam sobie glowy uciac ze to prawda).
Dobrze ze napisano o cyborgizacji i patroszeniu maszyn molocha, i dobrze ze zrobiono to porzadnie. Nie podoba mi sie jednak sposob 'kupowania' znajomosci oraz nowa lokacja. Ogolnie podrecznik niezly, ale to idealu troche mu brakuje.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Diabellus » 17 wrz 2005, 10:38

A mi wlasnie podoba sie Saint Louis, czy tez zasady tworzenia znajomych. Przynajmniej nie mam teraz problemu gdy ktos chce miec jakiegos kumpla juz na poczatku gry... Ale najlepszy chyba element tego podrecznika to gangi, oraz cechy plynace z przynaleznosci. Naprawde fajnie opisane.
Diabellus

Postprzez naimad » 20 wrz 2005, 16:31

hm Diaboł skoro miałes Wyścig w ręku to możesz mi powiedzieć co tam ciekawego się znajduje? Bo ostatnio miałem ochotę na zakupienie samochodu przez moją postać, potem stuningowanie go, ewentualne starty w wyścigach... na czym skupia się ten podręcznik i czy jest tam trochę hm.. upgrade'ów technicznych do aut?
naimad

Postprzez Diabellus » 21 wrz 2005, 07:29

Powiem szczerze, nie pamietam. My osobiscie usprawniamy wozy wg. wlasnej inwnecji. Jak ktos chce miec z przodu wozu jakis taran, spoko da sie zrobic ale zdajmy pierw odpowiedni test mechaniki.
Diabellus

Postprzez Gnom » 21 wrz 2005, 07:52

A jak chce żeby samochód wybuchł po 35 km to woła Gnoma. Hihi :D.

Swoją drogą Diabeł, wezmę sobie od Ciebie Wyścig i czytnę, ok? :) W sumie ciekaw sam jestem co w nim piszą.

PS. Dziś będzie u mnie Nożu. Pewnie będzie chciał zgadywac się na jakąś sesyjkę.

Pozdrawiam,
Gnom
There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.
Obrazek
Gnom

Postprzez Diabellus » 28 wrz 2005, 08:35

Gnom, przeciez wyraznie pisze ze nie mam Wyścigu, ja go mialem jedynie w rekach i czytałem. Kiedyś napewno kupie, ale kiedy to nie wiem.
Diabellus

Postprzez naimad » 21 lis 2005, 14:31

W końcu Wyścig wpadł mi w ręce i zapoznałem się z tym podręcznikiem. Całkiem ciekawy, ale przydatny głównie dla osób które pragną pojawić się w Lidze w Detroit, bo reszta znajdzie w nim troche odnosnie samej jazdy, jak i troche stuffu do ulepszenia wozu, typu nitro, silniki jak i same pojazdy.
Ogólnie podręcznik fajny, temat wyczerpuje w naprawdę dużym stopniu... pozostaje tylko fakt, że nie wszystkim się on po prostu przyda...
naimad

Następna strona

Powrót do Neuroshima