Najciekawsza lokacja

Nigdy nie ufaj maszynom...

Najciekawsza lokacja

Postprzez naimad » 28 cze 2005, 14:33

Jaka jest Waszym zdaniem najciekawsza lokacja w Neuroshimie? Chodzi mi zwłaszcza o miasta i krainy geograficzne. Jeśli już napiszecie jaka, napiszcie też z jakich powodów.

Mnie najbardziej podoba się Teksas. Niby nie ma tam nic specjalnego, ale klimat tego miejsca jakoś do mnie przemowił.
Zaraz po Texas, bardzo lubię Vegas - z tego względu, że można się tam nieźle obłowić, ale też dobrze zabawić. Miejsce ciekawe zwłaszcza dla kieszonkowców, pod warunkiem że nie zostaną przyłapani na kradzieży.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez allah » 28 cze 2005, 14:42

Znszczone Miami. Moim zdaniem jedna z najciekawszych lokacji, właśnie ze względu na zniszczenia tam poczynione. Gracze mogą się nieźle obłowić chodząc po złomowiskach i szukając czegoś wartościowego.
Ja swoje bronie znajdowałem własnie głównie na zlomowiskach :lol: .
"To co może się nie udać, nie uda się na pewno. "
allah

Postprzez Diabellus » 28 cze 2005, 16:51

Najciekawsza lokacja, to taka ktora stworzysz sam :) . Ma dokladnie to czego oczekujesz od gry. U mnie wiekszosc gry rozgrywa sie w Fort Wayne, znajdujacego sie niedalko Detroit. Ale na pełny opis miasteczka, trzeba wam poczekac, mało czasu ostatnio mam :) .
Diabellus

Postprzez Misiekh » 28 cze 2005, 18:00

Jako wstęp do potencjalnego ;) opisu Diabła dodam, że moja postać - Vincenzo Capelli - będzie tam rządzić jako capo (a przynajmniej tak mu się marzy) :lol:
Misiekh

Postprzez naimad » 28 cze 2005, 20:23

Wiadomo że to czego się potrzebuje dorabia się samemu. A jeśli już taki tok obiera nasza dyskusja, to powiem iż niedługo mam zamiar wrzucić graczy (o ile oczywiście bedę prowadził, mam nadzieję że nie) do Schronu sierżanta Martineza. Wiecie jak wyglądają podziemne zespoły korytarzy, coś a la pozostałości po niemieckich podziemnych bunkrach?
Tak właśnie ma to coś wyglądać. Jak dobry punkt obrony przed molochem. Zbiorowisko ludzi, dla których jeszcze jest nadzieja...
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Misiekh » 28 cze 2005, 22:17

Proponuje jako smaczek wprowadzić w takim razie element z Wilczego Szańca na Mazurach (miejscowość nazywa się chyba Kętrzyn), kompleksu hitlerowskich bunkrów z lat wojny. Jest tam w jednym miejscu nachylona ściana (bunkry zostały swego czasu wysadzone), którą turyści podpierają kijami, "żeby się nie zawaliła" ;). Może żołnierze w Schronie też sobie tak jaja robią jak się odstresowują? ;)
Misiekh

Postprzez Diabellus » 29 cze 2005, 04:52

Misiekh, jesli ci sie uda przejac wladze zanim skoncze opis, napewno wyladujesz w nim :P . Ale szanse masz male ;)
Diabellus

Postprzez Misiekh » 29 cze 2005, 08:36

Nie odbieraj mi nadziei 8)
Misiekh

Następna strona

Powrót do Neuroshima