Drużyny straceńców

Nigdy nie ufaj maszynom...

Drużyny straceńców

Postprzez Diabellus » 6 mar 2005, 17:21

No własnie, jak wygladaja drużyny z ktorymi gracie/prowadzicie? Mi wczoraj udało sie sklecic w koncu ekipe, i w koncu bede mial komu prowadzić... A druzyna stracenców prezentuje sie nastepujaco:

Indianiec z orłem, gladiator. Kracze do swojego orełka i nie rozstaje sie z lyzeczka albo widelcem.
Monter z Nowego Jorku, co ma bardzo lepkie rece i lubi sie przytulac do ludzi gdy sie z nimi wita... Juz na pierwszej sesji probowal okrasc stalowa policje :roll:
Sedzia z Salt Lake City, co wymierza sprawiedliwosc w imie pana i cytuje biblie, w dodatku jest kobieta :) .
I na koniec smierdzacy spec z Misisipi, ktoremu na pierwszej sesji rozladowal sie laptop, przenosna lutownica i jego motor wpadl pod woz opancerzony (na szczescie bez uszczerbku dla motoru).
Diabellus

Postprzez Jok » 6 mar 2005, 20:09

u mnie wyglada to tak:
Wojownik autostrad z Detroid-kocha swoja maszyne i nie lubi jak sie na nia patrzy
Rowniez Idianin gladiator- tyle ze bez oka- ponoc rozmawia z duchami...albo ma swira
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Mario1349 » 6 kwi 2005, 20:52

za tego laptopa lutownice i motor to ja cie kiedyś zapierdole :P
No World Order
Mario1349

Postprzez sirlan » 7 kwi 2005, 23:00

Moja grupa wygląda tak -

Ganger z Miami - cfaniak jakich mało
Radiooperator z Detroit - gra nią dziewczyna, więc postać jest bardzo subtelna :D
Tropiciel z nie Twój zasrany interes - taki typowy obwieś, który jednak zna się w swoim fachu. Wszystko ma głęboko w dupie.
sirlan

Postprzez sambor » 16 kwi 2005, 09:39

U nas cała grupa to gangerzy. Wszyscy czterej gracze. Wbrew pozorom, taką drużyną gra się całkiem ciekawie. Panowie mają już własny gang. Ale zastanawiamy się nad wprowadzeniem do gry jeszcze jednej postaci - tropiciela
sambor

Postprzez Misiekh » 16 kwi 2005, 14:03

Żem mafioso :) Dzisiaj w nocy Diaboł poprowadził Neuroshimę i wreszcie se zagrałem :)

Vincenzo "Kapa" Capelli, do usług 8)
Misiekh

Postprzez naimad » 1 wrz 2005, 20:50

Ostatnio stracilismy jednego gracza do Neuro. Oferuje sie teraz w innych systemach, preferuje 7th sea... ale coz mowi sie trudno. Wkrotce cala moja poprzednia druzyna zginela na froncie... nie wylaczajac mojej postaci. Teraz prawdopodobnie zbudujemy team od nowa, w planach mam zrobienie zolnierza z Texasu, ktory jednoczesnie bedzie mial w sobie wiele z maszyny (cyborgizacja, patrz dodatek 'Bohater ^2')
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Diabellus » 16 paź 2007, 10:25

No i mała reaktywacja z mojej strony znowu.

Obecni moi gracze:
Miskov - dalej mafiozo Vincenzo "Kapa" Capelli. Rosnący w światku przestępczym, dobrze kombinujący itd.
Chicliac - Wojownik autostrady z Detroit. Główny strzelec i wojownik. No i kierowca.
Moja dziewczyna:P - Parker Lots, snajperka. No i ostatnio zamieniła tą snajperstwo na rzecz m16.
Dziewczyna Chicliaca:P - Złodziejka z Vegas bodajrze. Spec od zamków zwykłych, elektronicznych i komputerów. No prawie spec xD .
Diabellus

Powrót do Neuroshima