Uzbrojenie

Nigdy nie ufaj maszynom...

Postprzez Jok » 23 mar 2005, 11:17

Ostatnio w GP spotkalem sie z tak zwana - smieciozbroja- polecam- latwo wykonac w omowym zaciszu :wink:
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Diabellus » 25 mar 2005, 09:28

Mozesz przyblizyc idee? Bo GP nie kupuje, a nazwa brzmi ciekawie ;) .
Diabellus

Postprzez Jok » 25 mar 2005, 09:52

GP- gwiezdny pirat-wyd portal. pismo RPG
a idea jest owszem ciekawa jako ze smiecio zbroja ma takie paremtry...kazda ma inne gdyz zaleza te parametry od surowcow ktore uda sie zdobyc na produkcje:D
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Diabellus » 25 mar 2005, 09:59

Ze GP to gwiezdny pirat to wiem Joku. Przeciez wyraznie napisalem ze go nie kupuje ;) a nazwa smiecio zbroja brzmi ciekawie.

Dobra, ale to jest rozumiem zbroja czy co? Pistolet? Niechodzi o parametry, bo te i tak dostosuje do wlasnych zasad (tak, lekko zmodyfikowane, slyszales kiedys o kurewsko trudnym tescie? a o kurewsko cholernie trudnym? :) ).
Diabellus

Postprzez -=][=- » 25 mar 2005, 23:24

Mam w drużynie gracza, który posługuje się mieczem i pistoletem w walce wręcz niemal jednocześnie - wymagało to od nas poświecenia godzinki i ustalenia pewnych szczegółowych zasad i jedenj nowej sztuczki, ale wyszło chyba całkiem nieźle. Ogólnie całkiem dobrze się sprawdza, BN paruje i dostaje postrzał w stopę, czy podobne tego typu akcje...
-=Purge The Unclan=-
-=][=-

Postprzez naimad » 27 mar 2005, 20:54

Ja co prawda dopiero poznaję dopiero mechanikę Neuroshimy, i za soba mam na razie tylko sesję próbną, ale wybrałem AK47 :P głównie ze względu na częstotliwość wystepowania tej broni i to że w ogóle jest ona przechodzona... myślę że to idealny przykład, że stare nie znaczy słabe. Wręcz przeciwnie. :D
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Diabellus » 2 kwi 2005, 13:41

Heh, czestotliwosc moze i dosc czesta, bcon dosc smiercionosna... Ale ;) . U mnie oczywiscie jesli chodiz o poczatek gry, praktycznie nieosiagalna ;) . Pozniej to jeszcze jeszcze... Ale tez za slone gamble, choc zdarza sie ze zdobycne.
Diabellus

Postprzez sirlan » 5 kwi 2005, 06:15

Ja z kolei jestem zwolennikiem wszystkich ciezkich broni. Sa one dosc rzadkie, ale jak juz sie je dostanie to mozna zrobic niezla rozpierduche :P nie pamietam jak sie nazywal, ale w tej chwili mam taki futurystyczny karabin z wbudowanym granatnikiem...
sirlan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Neuroshima