Uzbrojenie

Nigdy nie ufaj maszynom...

Postprzez wronek » 22 lip 2007, 11:41

A ja lubie deserta :) jakos pasuje mi ten gnat plus jakas inna mniejszego kalibru klamka :) Stawiam raczej na zrecznosci i finezje postaci wiec dobzre zeby szybko biegala :P zwlaszcza w Molochu :P
dla wszystkich bless, gorące jak afryka!
wronek

Postprzez KluchA » 22 lip 2007, 15:16

Moja postac jest wiernym wyznawca Colta 1911. Bron z tradycja, niezawodna, a nawet jak sie zatnie, to jest na tyle ciezka, iz mozna nia w kogos rzucic (trafiajac w glowe nawet czasem :D)
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Eltharion » 22 lip 2007, 17:15

Dałem szanse moim graczom zdobyć jedną z najbardziej hardcorowych broni w Neuro mianowicie
M2HB

Ba żeby mało tego nawet im dałem amunicję
Oczywiście podczas zdobywania broni kumpel stracił ręke, drugi nawabił się promiennej mutacji i 3 chorób. Trzeci musi leżeć i leczyć 4 złamane kości i dużo ran.
Całe szczęście mieli medyka.
Oczywiście pozbierali się zadowoleni zamontowali działo na dachu hummera który pali jak 2 smoki przez co dziwią się że prawie wrzucają w benzynę.
No i zadowoleni jadą i natrafiają na oddziały Posterunku i rzuciłem ich na front.

Do dzisiaj nienawidzą tej broni.

Ja jestem miłośnikiem Obrzyna.
Małe gówno, łatwo schować a dużo zrobić może :evil:

No i coś na dystans to stary dobry M1 Garand
Wytrzymały niezawodny, coprawda niejest lekki ale jeśli wytrzymało tyle czasu to teraz też niezawiedzie
"A right man in a wrog place can make all the difference in the world"
Eltharion

Postprzez Łukasz » 8 lis 2007, 18:37

śrutówa i akacz zawsze stanowią moją słabość, na mojej ostatniej sesji neuro pokochałem nóż ze względu na sporą możliwość krojenia delikwentów :king:
Łukasz

Postprzez Misiekh » 8 lis 2007, 19:24

A moją ulubioną bronią jest Helmut, czyli mój wierny ochroniarz uzbrojony w kałacha, dubeltówkę i pistolety 8)

Może zastąpi go czołg na bazie Cadillaca 2020 jak mi go wreszcie MG pozwoli zbudować :evil:
Misiekh

Postprzez Diabellus » 12 lis 2007, 11:41

Hehe, nie pozwala, tylko ciągle trochę sprzętu ci brakuje :P .
Diabellus

Postprzez chicliac » 11 gru 2007, 17:15

Ja od początku gry używam Desert Eagl'a i sprawdza się dobrze, kaliber 44 robi porządny rozp.. a i broń lekka najbardziej mi się podoba.
Może i ciekawy pomysł z tym połączeniem broni białej z pistoletem i choć to duży fun, to jakoś mi się to wydaje niepraktyczne.
Za to chętnie ukułbym jakąś autorską sztuczkę od używania SKUTECZNIE dwóch desertów i prowadzenia jednocześnie auta nogami :D
A i nóż się przydaje kiedy tłumika brak a ochroniarzy śpi więcej niż jeden.

pozdro MG
chicliac

Poprzednia strona

Powrót do Neuroshima