Uzbrojenie

Nigdy nie ufaj maszynom...

Uzbrojenie

Postprzez Diabellus » 24 gru 2004, 12:18

No wlasnie, posiadacie jakas ulubiona bron? Moze jest to Dwureczny topor? A moze AK-47 ? Czy lepiej jest walic na odleglosc, czy moze lepiej w zwarciu wydlubac oczy przyslowiowa lyzeczka?

Ja jestem fanatykiem wszelkiej masci shotgunow i dwururek. Sama zwykla pompka daje przeciwnikowi do myslenia czy warto zadzierac, a juz taki Panzor Jackhammer... Miod, poprstu cudo.
Diabellus

Postprzez GeoDoom » 26 gru 2004, 14:47

Nie wiem jakie są bronie ;) Ale skoro powiadasz AK47 ;] No to wiadomo, że kałaszek rox ;] Lepiej zwalczać z daleka wroga, bo nam się nie oberwie jeżeli ten posiada broń białą 8) Ale jeszcze lepsze są z bagnetami ;) Wbijasz w oponenta i wystrzeliwujesz nabój ;] Istne cuuudo :twisted:
;Q ;Q ;Q
GeoDoom

Postprzez Diabellus » 27 gru 2004, 12:38

Generalnie, uzbrojenie w Neuroshimie to praktycznie kazda bron jaka mozna dostac dzisiaj + pare sf pomyslow autorow. Wybor naprawde spory, zwlaszcza jak ktos zna sie na broni palnej (choc nie tylko, ba profesje walczace bronia biala).
Diabellus

Postprzez GeoDoom » 27 gru 2004, 20:48

NAPRAWDE :O:O:O WSZYSTKIE BRONIE PALNE :O:O:O No to chyba właśnie znalazłem system moich marzeń :] Biegam w zbroi płytowej i z Luger'em w jednej ręce, a w drugiej z długim mieczem :] Świetne :] Takie połączenie :]
;Q ;Q ;Q
GeoDoom

Postprzez eMka » 25 sty 2005, 20:29

Ja gram gladiatorką z łyżeczką i mieczem. Nieważne, ze przy swojej pierwszej walce zarobiłam cięzkie obrażenie w łeb, wygrałam ^^ I teraz rzucam bronie palne w piach, biorę miecz i siekę. To działa, a jaka fajna zabawa :lol:
Powrót...
eMka

Postprzez Diabellus » 28 sty 2005, 08:41

Tia... Lyzeczka rzadzi ;) . Ale hmm.... W zasadzie jednak nie lubie tego... U mnie gladiator moze to wykorzystac tylko w wyjatkowych sytuacjach. Tzn. napewno nie pojdzie do walki z lyzeczka ;) , co najwyzej w jakiejs burdzie barowej wezmie co pod reka i wszystkich rozwala. ;)
Diabellus

Postprzez eMka » 28 sty 2005, 11:56

Diabełku, moja gladiatorka też nie używała WYŁĄCZNIE łyżeczki. Ale mówię, że często się posługiwała nią. Szczerze mówiąc wolała siekę na maxa, ale co z niej potem było, to tylko nasza lekarka wie... :twisted:
Powrót...
eMka

Postprzez Diabellus » 23 mar 2005, 10:22

Heh, ogolnie Lyzeczka (nie mylic z lyzeczka) jest bardzo popularna. No ale bywa, autorzy mieli i tak dobry pomysl.
Diabellus

Następna strona

Powrót do Neuroshima