Istota Neuroshimy

Nigdy nie ufaj maszynom...

Istota Neuroshimy

Postprzez naimad » 5 gru 2004, 09:38

Właśnie, na czym polega ten system? Co jest myślą przewodnią ulokowaną w świecie Neuroshimy? Może ktoś odpowie :) ?
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Diabellus » 24 gru 2004, 12:14

Hmmm... Istota neuroshimy? Tak jak kazdego RPG"a. Dobrze sie bawic. Jakiegos wielkiego przeslania tutaj nie ma. No co najwyzej warto sobie przeczytac "na zakonczenie" z podstawki, daje do myslenia.

System raczej przystosowany jest dla wszelkiej masci cwaniakow, choc technik jest na miare maga i jest on naprawde istota porzadna.

Tak w zasadzie, to do konca nie wiem o co chodzi w powstawionym pytaniu ;) .
Diabellus

Postprzez naimad » 24 gru 2004, 12:18

Chodziło mi o ogół tego systemu... na czym polega, czy jest to fantasy czy future... te najbardziej podstawowe rzeczy...

Z innej beczki - wczoraj szukałem podręcznika do Neuroshimy w empiku, nie było go tam jednak :/ , a byłem zdecydowany wręcz na zakup
naimad

Postprzez Diabellus » 24 gru 2004, 12:24

Heh, neuroshima to system postapokaliptyczny. Swiat przedstawiony w tej grze przypomina do zludzenia Mad Maxa czy Fallout'a. Oczywiscie mamy tu standartowe wielkie zlo, a dokladniej Molocha. Moloch to wredny system AI ktory spowodowal wybuch wojny atomowej. Oczywiscie sam Moloch przetrwal, i jego wredne obwody wpadly na plan podbicia swiata. Obecnie Moloch to wielki kompleks obwodow i stali zajmujacy okolo 1/5 USA. Kompleks wciaz sie rozrasta, a nad ludzkoscia zapadlo widmo zaglady ;) . System jest bardzo dobrze opracowany, choc oczywiscie nie obylo sie bez paru wpadek. Aczkolwiek naprawde warto kupic.
Diabellus

Postprzez naimad » 24 gru 2004, 12:29

Z tego co napisałes, Diabellusie, myślę że warto byłoby spróbować w to zagrac... tym bardziej że lubię takie klimaty.

A jaka firma wydaje to w Polsce?
naimad

Postprzez Diabellus » 24 gru 2004, 12:33

o_O . Przeca Nuroshima to nasz rodzimy system :P . Wydaje go Portal, ale mozna dostac praktycznie w kazdym sklepie zajmujacym sie RPG (w emipku tylko dodatki widzialem).
Diabellus

Postprzez naimad » 24 gru 2004, 12:35

Heh no widzisz nic nie poradze, póki co to kompletnie zielony jestem w tym... wieczorem wpadne i lukne moze w nowym roku sobie sprawie :)
naimad

Postprzez GeoDoom » 26 gru 2004, 14:42

No ;] Ja też jestem w tych sprawach taki zielonkawy ;D Ale uważam, że Neuroshima jest najciekawszym systemem, bo jest postapokaliptyczna, czyli taki Fallout (w którego również nigdy nie grałem 8)) Hehe..., ale naprawde ciekawie się zapowiada ;] Ja też nigdzie nie widzę podręczników do Neuroshimy :( A zresztą i tak by były drogie :( Więc co tu gadać ;( Powinniśmy zacząć strajkować, żeby podręczniki i pierdolety do RPG staniały 8)
;Q ;Q ;Q
GeoDoom

Następna strona

Powrót do Neuroshima