Fanbook Salt Lake City

Nigdy nie ufaj maszynom...

Fanbook Salt Lake City

Postprzez Diabellus » 4 cze 2007, 19:07

Czołem. Siedziałem tak nad paroma pomysłami, i w końcu wykliniłem... Chcę stworzyć fanowski nationbook o Salt Lake City. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Znaczy zacząłem robić... Na sam początek, krótki spis treści co mogło by się w takim dodatku znaleźć.
1. Wstęp - opowiadanie w klimacie SLC:)
2. Salt Lake City - opis miasta
3. Podział sił w mieście
4. Ważne osobistości miasta - dokładnie opisane to co w podstawce + pare nowych
5. Religie nowego świata - O strukturze konkretnych religii, jakie przeżyły wojne a jakie nie...
6. Organizacje powiązane z religiami -
7. Profesje religijne - ksiądz, islamski fanatyk, rabin, palladyni,
8. sztuczki

Jak wiadomo, pisanie takiego nationbooka to sporo pracy, dlatego przydało by się parę chętnych rączek do pracy... Najbardziej potrzebował bym joka, by wykonał ilustracje ;) . Większość zaczął bym pisać i tak dopiero w lipcu, więc można na spokojnie wszystko przedyskutować... No to do boju!
Diabellus

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 4 cze 2007, 21:13

Ja bardzo chętnie, do Salt Lake City mam pomysłów co nie miara, moje ulubione pochodzenie :D Dopisałbym do listy rozdziałów jeszcze paru NPC, wtedy można by wrzucić chociażby mojego Malachiasza :D
Świetny pomysł, Diaboł.

Co mogę zrobić? Właściwie do każdego działu trochę - opowiadanie mogę napisać, do opisu mogę dodać parę miejsc, podział sił już mniej. Ważne osobistości - no problem. Religie: mogę wymyślić sporo opcji. Organizacje - zawsze coś się doda. Z profesjami gorzej, ale też mogę coś wykombinować, albo ci pomóc tak jak z Krzyżowcem. Sztuczki - czysta przyjemność.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Eltharion » 4 cze 2007, 21:25

Sam troche interesuje się neuro

Moge powymyślać kilka religii bo to trudne nie jest a pomysły od dawna siedzą w głowie.

Co do opisu miasta nie będe w to ingerować.

Profesje to moge pomóc robić palladyna ( z imieniem boga na ustach szarżujący na maszyny albo takiego co cofa się przez tornada by próbować tam złudnie ocalić ludzkość)

Ogólnie co do mechaniki i sztuczek głowy niemam :P
"A right man in a wrog place can make all the difference in the world"
Eltharion

Postprzez Jok » 4 cze 2007, 21:26

skoro mnie potrzebujesz:D jestem caly Twoj ;)
spoko mam czas i chec wiec czekam na ramowke
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Diabellus » 5 cze 2007, 09:48

Dobra, wstępnie mamy ekipę piszącą. Naimad bądź Joku - prywatne podforum dla projektu, nie widoczne dla oczu ludzi spoza. Na sam początek chce zrobić dokładne przygotowanie merytoryczne czyli - zapoznac się z architekturą obecnego SLC, zacząć przygotowywać mapkę miasta, rozeznać się w religiach i pomyśleć jakie zmiany mogły zajść w dogmatach danej religii, opracować wstępne założenia profesji religijnych.

Aha, Eltharion jako że nie znam ciebie, nie czytałem nigdy twoich tekstów wyślij mi na PW przykładowy twój tekst do Neuroshimy, niekoniecznie zwiazany z tym co teraz będziemy tworzyć...
Diabellus

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 5 cze 2007, 10:25

Diaboł - co do mapy SLC, najlepiej zainstalować sobie Google Earth, to miasto jest tam bardzo dokładnie sfotografowane, sprawdzałem.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Diabellus » 5 cze 2007, 10:38

Mam GE, używam ;) . Na pewno będzie pomocne, ale najpierw, inne ustalenia które chciał bym zrobić w mniejszym gronie...
Diabellus

Postprzez Rotek » 5 cze 2007, 12:23

Hejas

Halo Diabellus. Może jestem tutaj (w sensie na forum ) nowy, ale na pewno łeb mam nie od parady jeżeli chodzi o Negroszimę.

Co do fanbooka chętnie pomogę. Naprawdę mam kilka pomysłów, które mogłyby Ci się spodobać. Ewentualnie mogę załatwić ludzi od artów( mam trochę znajomych z plastyków etc:P) . Tak więc daj znać czy zgadzasz się na moją pomoc.

Pozdro600
TASS
Rotek

Następna strona

Powrót do Neuroshima