Forum 4.0, miejsce zgłaszania błędów i problemów

Techniczne aspekty forum Bestiariusza, tutaj możecie również zgłaszać błędy forum.

Forum 4.0, miejsce zgłaszania błędów i problemów

Postprzez Samwise » 19 mar 2010, 18:12

W tym temacie proszę zgłaszać wszystkie błędy i problemy z nowym forum. Do każdego zgłoszenia proszę dopisać wersję oraz rodzaj przeglądarki w jakiej błąd wystąpił/problem.
Samwise

Re: Forum 4.0, miejsce zgłaszania błędów i problemów

Postprzez kido » 19 mar 2010, 22:53

No ale mi nie działa :evil:
Mr Cool Guy
kido

Postprzez Samwise » 19 mar 2010, 23:35

kido napisał(a):No ale mi nie działa :evil:

Tobie nigdy nic nie działa :P
Samwise

Postprzez kido » 25 mar 2010, 11:40

ok Misiu,
bo zakładam ze to jest miejsce do zgłaszania błędów odnośnie forum, ale ono stoi na bb3 które jest dobrze przetestowane, a nie widzę wątku odnośnie strony to wypłacze się tutaj, potem posprzątasz sobie

1. karuzelka na głównej stronie, ty nazwales to slider,
a) kreci się ciut za szybko ok 3sec na topik, zmień to może na 5sec
b) przedłóż także czas po którym wznawia się karuzela po kliknięciu tematu, gdyż niektóre opisy są długie i nie zdarzysz przeczytać, to nie WP gdzie opis ma do 10wyrazów
c) co do kolorowania na żółto slider-pagination, to może by tak całą treść jednego slajdu(tytuł+autor) nie tylko tytuł
d) todo : więcej patronatów = http://bestiariusz.pl/patronaty

2. komentarze:
a) todo: Regulamin publikowania komentarzy = http://bestiariusz.pl/regulamin#komentarze
b) przyciski tagów [b], i, u - nie działają w edytorze
c) wysyłanie komentarzu do walidacji zawisa na klepsydrze i nie zapisuje komentarzu w bazie
c2) komentarze nie działają :p
d) jeśli wpisze <10 znaków dostaję komunikat "Wiadomość zawiera 1 znaki. Minimalna liczba znaków, które musisz podać, to 10." ale edytor się wyłącza enabled=false i nie pozwala mi poprawić komentarzu, co gorsza gubi to co wcześniej napisałem
e) miejsce komunikatu w wypadku gdy ekran przenosi mnie spowrotem na kontrolkę edytora jest ok, ale gdy przenosi mnie na górę listy komentarzy komunikat o pomyślnie dodanym komentarzu powinien być w od razu widocznym dla czytelnika miejscu, proponuję nad czerwoną ramkę komentarz

starczy na dziś powiedz jak będzie więcej do zabawy z
Mr Cool Guy
kido

Powrót do Forum