Młody cesarz bez nałogów poszukuje kandydatki na żonę ;)

Rzekł wówczas Zebulon do Horacego Apostoła: "Wiedza jest darem Wszechstwórcy, zatem czcząc wiedzę czcisz Wszechstwórcę. On jest bowiem wiedzą prawdziwą."

Młody cesarz bez nałogów poszukuje kandydatki na żonę ;)

Postprzez Misiekh » 7 lis 2005, 16:18

Jak myślicie, kto zostanie żoną Alexiusa? Lady Penelopa Hawkwood, księżna Salandra Decados, siostra Theafana al-Malik czy jeszcze ktoś zupełnie inny?

Penelopę popiera chyba tylko mamusia cesarza, zaś siostra Theafana, choć zna Alexiusa bardzo długo, traci jakby znaczenie na rzecz księżnej Salandry. A może pojawi się jeszcze ktoś inny? Nie ma się co oszukiwać, jeśli cesarz się ożeni to nie z miłości, ale po to, by wzmocnić cesarstwo. Kto jest najlepszą partią dla niego? :)
Misiekh

Postprzez Gizbar aka Bocian » 11 kwi 2006, 08:12

Moim zdaniem, to najbliżej do ożenku z cesarzem jest Salandra Decados (zdzira jedna...). Cesarz, jak powiedział Misiekh, chcę wzmocnić tym małżeństwem cesarstwo, więc moim zdaniem najbardziej będzie pasowała do tego ta suka... Decadosi są chyba największą potęgą wśród domów szlacheckich, ale się z tym kryją, więc wybór jest raczej jasny... We władzy nie ma miejsca na prawdziwą miłość;(
P.S.- do Decadosów nic nie mam, to w sumie też mój ulubiony ród, ale jeśli idzie o Salandrę, to z wielką przyjemnością przywaliłbym jej serię 12ga z Drekslera :twisted: Po prostu jej nie cierpię, nie wiem czemu.
"... gdzie śmierć mi siostrą, a cierpienie bratem"

Li!!Olota plynn d'jal, Rivill!
Gizbar aka Bocian

Postprzez Balduran De'Arnise » 14 kwi 2006, 12:29

Jak na mój gust to Cesarz wybierze Salandrę... Czemu? Lady Penelopy nie kojarzę (a raczej odpada) a Theafana ma za małą siłę przebicia w porównaniu do Salandry.
Tak że dopóki Decadoska nie zginie z zamachu zorganizowanym przez alm-Malików to stawiam na nią.
(Zwłaszcza że Cesarz wołaby chyba mieć Decadosów po swojej stronie)

Ale z drugiej strony może się wcale nie ożenić żeby nie wzmacniać żadnej ze stron, kto wie?
Dołącz do kultystów Zła!

[url=http://www.baldurandearnise.deviantart.com]Am i deviant?[/url]
Balduran De'Arnise

Postprzez Gizbar aka Bocian » 25 kwi 2006, 07:26

Albo ktoś spoza kręgów władyków może dokonać zamachu na Salandrę (suka jedna...!) :twisted: Przecież cesarz nie ożeni się z nią jeśli dojdzie do zamachu stanu, nawet jeśli będzie to tylko pokazówka. Sam mam taki zamiar :evil: :twisted:

Gizbar aka Bocian

Postprzez Balduran De'Arnise » 25 kwi 2006, 07:35

Gizbar aka Bocian napisał(a):Albo ktoś spoza kręgów władyków może dokonać zamachu na Salandrę*cenzura :P * :twisted: Przecież cesarz nie ożeni się z nią jeśli dojdzie do zamachu stanu,

Coś w tym jest

Sam mam taki zamiar :evil: :twisted:

Płotka się nie wychyla bo ktoś płotce łapę przetrąci :roll: :P
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Postprzez Gizbar aka Bocian » 25 kwi 2006, 08:34

Jeśli płotka, to już bardziej płetwę :P A tak w ogóle, to kto powiezdiał że ja teraz będę robić ten zamach? Może wtedy, gdy będę już w Cesarskim Oku i z Chamonem Mazarinem piwo w kantynie będę popijać? :P A poza tym nikt nie powiedział, że wszyscy w znanych światach będą od razu wiezdieć że mam zamiar zabić Salandrę? :) :P

Gizbar aka Bocian

Postprzez Balduran De'Arnise » 25 kwi 2006, 08:38

Gizbar aka Bocian napisał(a):Jeśli płotka, to już bardziej płetwę :P A tak w ogóle, to kto powiezdiał że ja teraz będę robić ten zamach? Może wtedy, gdy będę już w Cesarskim Oku i z Chamonem Mazarinem piwo w kantynie będę popijać? :P

Taaaak...
A poza tym nikt nie powiedział, że wszyscy w znanych światach będą od razu wiezdieć że mam zamiar zabić Salandrę? :) :P

Cóż, znając ciebie... :twisted:
To tak samo jak z twoim zniszczeniem symbiontów :P
Z motyką na słońce :lol:

Whatevah, starczy offtopu

Ja nadal obstawiam Salandrę, a jeśli jej się cos "przypadkowo" stanie to DOPIERO wtedy Theafana al-Malik.
No chyba że pojawi się jakaś nowa kochanka która zawojuje serce Cesarza niczym Władymir Znane Światy ( :lol: ) i zbije z pantałyku pozostałę :P
(Co jest raczej nierealne, chociaż... Ciekawy temat na perwersyjną sesję :lol: :twisted:)

PS.
Nadal chcesz tę ceramstalówkę i bilet na Czernobog? :twisted: :evil:
Dołącz do kultystów Zła!

Balduran De'Arnise

Powrót do Gasnące Słońca