Sprzedam podręcznik podstawowy

Rzekł wówczas Zebulon do Horacego Apostoła: "Wiedza jest darem Wszechstwórcy, zatem czcząc wiedzę czcisz Wszechstwórcę. On jest bowiem wiedzą prawdziwą."

Postprzez Galathar » 1 mar 2010, 17:30

Poziom Diabła już od dawna jest dużo niższy, radośnie dążymy do tego, by Cię dogonić :)
A poważnie: proszę kompetentną osobę o wymoderowanie zbędnych wypowiedzi/zbędnych fragmentów wypowiedzi, wrzucania na siebie, etc. - porządek musi być. Mam nadzieję taką przynajmniej.
Księgarnia, o której pisze Joku jest naprzeciwko Empiku na Warszawskiej.
A co do reszty: nie pochwalam piracenia podręczników, nie dziwię się jednak takiemu zjawisku, nie neguję, że od czasu do czasu pojawiają się podręczniki na allegro i jeśli tylko człowiek śledzi sprawę, to ma szansę je kupić, nie tanio, ale i nie przesadnie drogo. No i w pełni zgadzam się z tym co pisze Misiek tak na marginesie. To moje prywatne zdanie. Wydaje mi się jednak, że to się pokrywa z regulaminem forum :P
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Misiekh » 1 mar 2010, 18:07

Diabellus napisał(a):Misiekh - subskrybuje na Allegro kategorie RPG. Jeśli ten podręcznik taki niedostępny, to czemu raz na jakiś czas się pojawia na allegro? I jeszcze mi będziecie próbowali wmówić że 40 zł cena kup teraz to jakaś wielka cena...

Toż ja nie mówię, że się nie pojawia, ino że Morfin wczoraj o 16.00, kiedy pisał posta, nie miał szans zobaczyć tego podręcznika na Allegro :P A chyba nie oczekujesz, że przed odpowiedzią w takim topicu jak ten ktokolwiek zrobi 3-miesięczną obserwację Allegro pod kątem cen i częstotliwości pojawiania się podręcznika do GS? :D

A teksty o piraceniu niniejszym usuwam, bo to faktycznie wstyd, że się pojawiają. Panowie, piracenie jest przestępstwem niezależnie od tego, jak dostępny lub niedostępny jest piracony produkt. Nawoływanie do przestępstwa i chwalenie przestępstwa również są przestępstwami. Wszelkie tego typu wypowiedzi będą kasowane bez uprzedzenia.
Misiekh

Postprzez morfin » 2 mar 2010, 00:47

O ja! Taki miałem fajny NIEDOZWOLONY post i znowu mi ktoś skasował. :^^:

6 dych za podręcznik do martwego systemu?! Rozbój w biały, za przeproszeniem, dzień! :shock:

Komplet podręczników za 150 zł.?! I to w folii jeszcze?! O ja… to ja się nieźle wyfrajerowałem. :shock:
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Postprzez crik » 3 mar 2010, 20:34

Pragnę poinformować, że dzięki Diabellusowi (wielkie ukłony w jego stronę) wykorzystałem okazję z allegro i zakupiłem podręcznik.
W niedzielę stanę się szczęśliwym posiadaczem podręcznika głównego do GS'ów, gdyż na ten dzień umówiłem się na odbiór.

Jeśli zaś tyczy się mojego tekstu o piraceniu: przepraszam nie chciałem nikogo urazić, a jedynie opisywałem swoją sytuację. Z której też nie byłem zadowolony - patrz poszukiwanie oryginalnego (nie pirackiego!) podręcznika.

Flame skasowany - Misiekh
crik

Poprzednia strona

Powrót do Gasnące Słońca