Sprzedam podręcznik podstawowy

Rzekł wówczas Zebulon do Horacego Apostoła: "Wiedza jest darem Wszechstwórcy, zatem czcząc wiedzę czcisz Wszechstwórcę. On jest bowiem wiedzą prawdziwą."

Sprzedam podręcznik podstawowy

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 3 lip 2009, 21:13

Przeczytałem, przemyślałem - jednak mimo kilku fajnych elementów GSy mi zupełnie nie siadły. Mam podręcznik główny na sprzedaż, stan doskonały (czytane, ale bardzo zadbane, okładka oklejona przezroczystą folią dla utrwalenia), oraz dodatek "Przewodnik po Pandemonium" zawierający ekran Mistrza Gry (stan tak samo doskonały).
Cena tego zestawu to 85 złotych + 10 złotych za przesyłkę i upewnienie się że całości nie stanie się żadna krzywda w transporcie. Jako że wg moich informacji nie da się już dostać podręcznika głównego nigdzie, myślę że cena nie jest przesadzona, szczególnie że sam kupowałem drożej dwa lata temu.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, dawać na PW.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 27 lut 2010, 17:53

Jako że już paru ludzi o to pytało i musieli odejść z niczym, to dopiszę tutaj że podręcznik został już sprzedany jakiś czas temu.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez crik » 28 lut 2010, 15:41

Kristof Dernhest Eidenfel, sprzedał już podręcznik do GS'ow.
Zatem zamieszczam tutaj pytanie: czy ktoś wie może o możliwości kupienia jeszcze gdzieś (od kogoś) podręcznika głównego i (jeśli to możliwe) podręcznika gracza do "Gasnących Słońc" ?

System poznałem przez znajomego, który pokazał mi podręcznik (tylko raz , niestety), bardzo mi się spodobał, lecz nigdzie nie znalazłem go do kupienia.

[skasowano treść niedozwoloną - Misiek]

(...)ciągle szukam wersji oryginalnej.

Proszę o pomoc tej sprawie.
crik

Postprzez morfin » 28 lut 2010, 16:02

(...)Obawiam się, że oryginał możesz dostać jedynie po ładnie zawyżonej cenie. (...)

[skasowano treść niedozwoloną - Misiekh]
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Postprzez Diabellus » 1 mar 2010, 07:47

http://allegro.pl/item942069948_gasnace ... lowny.html

Morfin - weź nie p[...] jak nawet nie spróbujesz poszukać.
Diabellus

Postprzez Jok » 1 mar 2010, 08:55

W kielcach w ksiegarni "Pod Zegarem" od lat leży sobie na półce i podstawka i jakies dodatki. Podstawka chyba cos za ok 6 dych ale nie pamietam dokladnie ;)
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Misiekh » 1 mar 2010, 17:07

Diabellus napisał(a):http://allegro.pl/item942069948_gasnace_slonca_podrecznik_glowny.html

Morfin - weź nie p[...] jak nawet nie spróbujesz poszukać.

Wczoraj z ciekawości szukałem na Allegro i wtedy nie było. Zerknij godzinę zakończenia aukcji, wygląda na to że to 7-dniówka, którą ktoś wystawił wczoraj dopiero tuż przed 21.00. Więc się Diabeł nie rzucaj, bo tym razem nie masz racji :P

PS. A swoją drogą jak czytam te ceny i słyszę, że o podręczniki trudno, to się tym bardziej cieszę że kiedyś kupiłem komplet polskich podręczników do GS jeszcze w folii za 150zł :)
Misiekh

Postprzez Diabellus » 1 mar 2010, 17:21

Misiekh - subskrybuje na Allegro kategorie RPG. Jeśli ten podręcznik taki niedostępny, to czemu raz na jakiś czas się pojawia na allegro? I jeszcze mi będziecie próbowali wmówić że 40 zł cena kup teraz to jakaś wielka cena... I jeszcze z tego powodu żeście dupy wołowe i leniwce namawiacie do piracenia podręczników bądź bronicie takiej osoby. Fajnie. Poziom Bestiariusza oficjalnie osiągnął dno.
Diabellus

Następna strona

Powrót do Gasnące Słońca