Licze

Dział o najpopularniejszej grze fabularnej.

Licze

Postprzez melimila » 20 lis 2004, 18:15

Graliscie kiedys liczami?? Jesli tak, to jakie macie wrazenia z gry?? ja mam zamiar zagrac jak tylko osiagne wyzszy poziom. Czego po takiej grze moge sie spodziewac??
melimila

Postprzez maestro » 14 kwi 2005, 21:57

Licze? Nie grałem. Ale pytanie czego po grze liczem można się spodziewać, jest trochę nie na miejscu. Wszystko przecież zależy od Ciebie, jak go odegrasz i jak bardzo wczujesz się w swoją postać. Radzę poczytać podręczniki i po prostu zagrać
maestro

Postprzez naimad » 2 maja 2005, 07:34

A może by tak poczytac ksiązkę z liczami w roli głównej :roll: ??
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Tab » 3 maja 2005, 20:37

Grałem kilka razy liczem, i uważam go za nieco przereklamowanego. Jest to wg. mnie słaba postać, gdyby nie to że jest nieśmiertelny dopuki nie rozwali się jego relikwiarza. Wolę wampira i półniebianina, jeśli chodzi o szablony bo mają fajne zdolności.

Pozdro

Tab
Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil.
"Nigdy niczego nie żałowałem nawet gdy żałować chciałem" PEJA
Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym.
Tab

Postprzez Wincenty Kowal » 28 maja 2005, 09:00

Naimad, ja bym przeczytał bardzo chętnie jakąś książkę o Liszach, albo z Liszami w roli głównej. Znasz jakieś ciekawe pozycje? Przez ciekawe rozumiem takie, które nie wpasowują się w schemat "I właśnie tym sposobem podbiję cały świat, jakem Carloff von Dragonfang! Moje nieumarłe legiony naprzód!!! "

Dopisane po namyśle:
Tak w zasadzie przeczytałbym chętnie książki o Liszach, nawet jeśli się wpasowują w ten schemat.
http://fizyka2005.fuw.edu.pl/index2.php

"I właśnie tym sposobem podbiję cały świat, jakem Carloff von Dragonfang! Moje nieumarłe legiony naprzód!!! "
Wincenty Kowal

Postprzez sambor » 31 maja 2005, 06:48

Ja nie znam żadnych ksiażek o liczach i tego typu stworach. Ale z pewnością w USA już takie są - skoro mają już 250 książek fr, to jedna z pewnością traktuje o jakimś liczu. Może o Szass Tamie - to by było niezłe ;]
sambor

Postprzez sirlan » 28 cze 2005, 21:40

cos jest na pewno, a jesli nie to z pewnoscia sie ukaze. pytanie tylko czy bedzie prezentowalo odpowiedni poziom. zdaje sie ze o liczach bylo cos w 'zawoalowanym smoku', ksiazce z serii forgtten realms
sirlan

Postprzez naimad » 28 cze 2005, 21:49

Sirlan, między w "Zawoalowanym Smoku" występował Drakolicz - jeśli dobrze pamiętam, Cyprys. Drakolicz to nieumarły smok. Pomyliłeś pojęcia... w każdym bądź razie nie o takie licze chodzi. Chodzi o takie jak Szass Tam itd.

Wlasnie - nie jestem pewien ale byc moze są jakieś książki o tym liczu. Nawet chętnie bym przeczytał, bo przyznam że postać ta w FRCS bardzo mnie zaintrygowała.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Następna strona

Powrót do Dungeons & Dragons