Wrzucajmy numerycznie fajne pomysły na sesje.

Masz jakiś pomysł na przygodę do dowolnego systemu? Potwora? Przedmiot? Postać lub tego typu dodatki? Podziel się nim z nami!

Wrzucajmy numerycznie fajne pomysły na sesje.

Postprzez Heriofelik » 7 mar 2011, 10:29

No już tematy z pomysłami na sesje są, ale pomysł polega na tym, żeby każda osoba czytająca ten topic dorzuciła od siebie jakieś pomysły numerycznie względem poprzedniego postu. W ten sposób za jakieś wiosny dwie dobijemy może... ...do tysiąca pomysłów? :crazy:

Czyli najpierw byłoby 1...
one już są... czy słyszysz ich straszliwy bzyk?
Heriofelik

Re: Wrzucajmy numerycznie fajne pomysły na sesje.

Postprzez Galathar » 7 mar 2011, 14:02

...a potem dwa. Ale co masz tak właściwie na myśli, bo - może to moje przeziębienie - jakoś nie kumam, co masz na myśli ;)
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Heriofelik » 7 mar 2011, 16:50

Nie wymyślałeś nigdy rasy, zaklęcia albo motywu przygodowego na potrzeby sesji? Bo mi chodzi o coś z ten tego. :tak:
one już są... czy słyszysz ich straszliwy bzyk?
Heriofelik

Postprzez Galathar » 7 mar 2011, 17:02

Było nie było takich rzeczy też szukamy, wymyślamy i wrzucamy na stronę ;) Nie wszystkie jeszcze stare rzeczy (sprzed zeszłorocznej awarii) pojawiły się na serwerze. Jest kilka ciekawych pomysłów, a jak by kto chciał, zawsze można potem taki artykuł opublikować. Tak było ostatnio np. z tekstem Alchemika. Generalnie jednak tworzenie dodatków czy inspirujących przedmiotów to nie takie hop-siup, przynajmniej dla mnie. Mam np. kilka koncepcji co do klas w WH, ale nie mam czasu na ich przemyślenie :) A inna sprawa, że ja ostatnio gram głównie w Indie RPG - w nich z założenia raczej spontaniczna przygoda i pomysły wymyślane w trakcie + nie gram aż tyle :) Swoją drogą, możesz mi podesłać PW ze swoim gg? Pogadamy trochę na ten temat. :)

Oczywiście - jak ktoś wpadnie na jakiś fajny pmysł - piszcie :)
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Powrót do Warsztat