Neuroshimowe niewiadomo co/opis nazwijmy to przedmiotu

Masz jakiś pomysł na przygodę do dowolnego systemu? Potwora? Przedmiot? Postać lub tego typu dodatki? Podziel się nim z nami!

Neuroshimowe niewiadomo co/opis nazwijmy to przedmiotu

Postprzez Terek » 25 lip 2006, 21:48

Nazwa: brak oficjalnej.

Opis(fragment raportu z budowy i działania jakiegoś przedwojennego projektu.Niestety zostało tylko kilka ostanich stron):...est doskonalszy i bardziej precyzyjny od tych produkowanych przed Rosjan.Może wypalić obiekt o powierzchni nawet 1nm kwadratowego.A najlepsze jest to,że człowiek nie będzie musiał tyn wogóle sterować ani sprawdzać orbity.Wystarczy,że wpisze dane i a potem sprawdzi za pomocą satelity szpiegowskiego czy wszytsko zostało zr...(brak 3 stron)...adowania.Jeśl się Generał Collins zgodzi się na zwiększenie dotacji to może uda się nam zamontować XL-335677BMD na Orbitalu. Cały serwer dla SI byłby oczywiście w Cleavland zaś serwer zapasowy (gdyby coś się stało z główną bazą danych) będzie w placówce Green Bay.Niestety z powodu braku funduszów na odpowiednią bazę danych po przeniesieniu GIEŃKA byłby ogrniczony do protych działań.Ale jestem pewnie,że nasza o.....(spalona ostania strona)

Działanie:A żebym ja to wiedział...Jeśli ta "GIEŃKA" to jakaś SI to przynajmniej wiadomo dlaczego Molocha nie ma w GREEN BAY....Ale z drugiej strony....Oznaczenia XL zazwyczaj były oznaczeniami laserów satelitarnych...Tak tych , które "MIAŁY" nas bronić przed atakiem nuklearnym...A skąd ja to wiem?Przed wojną służyłem jako haker w Pentagonie....A młody jestem z powodu hibernacji..ALe my tu o d.pie Maryny a nie od serii XL...Wcześniejsze modele o tym kryptonimie były montowane na robotach bojowych i mogły wypalić pryszka na d.pie karalucha...A jeśli to ten, o którym chodziły plotki już w 2018 roku to.....Moloch albo powinien szybko przejąć GREEN BAY albo szybko prznosić się na Syberie i Ruskich molestować a nie nas.

Dostępność:O czym ty gadasz?Gdyby to było dostępne to myślisz,że Posterunek nadal walczył by Molochem?A myślałem,że takich naiwniaków już dawno wytruł Moloch...Chyba złożę reklamację do niego....

jest to tekst mojego oczywiście autorstwa stworzony na potrzeby jednego forumowego konkursu....nie wiem czy jest wogóle jasne co ja tam napisałem ale starałem sie zrobić to klimatycznie i ciekawie....mam nadzieję,że choć nie zaśniecie przy tym....tak przy okazji....to jest po protu ciekawostka do świata a nie przedmiot do dania graczom....coś w stylu atomicy Posterunku
Terek

Postprzez Misiekh » 4 sie 2006, 14:59

Mi się podoba :)
Tylko popraw stylistykę, zwłaszcza w tej części z "raportem", bo jakoś taka mało oficjalna jest. Za to druga część git (ino literówki, ale to detal) :)
Może daj to Jokowi albo Naimadowi do wrzucenia na stronę? :D
Misiekh

Postprzez Diabellus » 4 sie 2006, 15:11

Co do wrzucenia na strone, za przeproszeniem... Ale musiał bys przebudowac tekst tak, zeby dało sie zrozumiec z tego co w tym jest. Co do obrony przeciwnuklearnej, w podstawce jest system ARGUS. A służba jako haker w pentagonie... no cóż, miły usmieszek nic wiecej. Do gruntownej przebudowy, jesli ma byc na stronie.
Diabellus

Powrót do Warsztat