Gdzie kupujecie ksiazki?

Fantasy, Science-Fiction, Horrory i inne.

Postprzez Galathar » 9 cze 2008, 21:28

aj a co za roznica gdzie, wazne zeby tanio albo najnowsze ^^ dlatego albo allegro albo Emipiki, rzadko kiedy zachodze do ksiegarni, czasem mozna cos znalezc w tanich ksiegarniach czy antykwariatach, jak np w Krakowie czy Czestochowei na dworcu
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Chitos » 9 cze 2008, 21:56

Witam.

Ja najczęściej zaopatruje się w poznańskim Arsenale na rynku, dobre ceny, wybór też jakiś tam jest :]
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Fraa » 10 cze 2008, 06:17

Ostatnio w kwestii kupowania książek przerzuciłam się niemal wyłącznie na antykwariaty - z konieczności. :P W "normalnych" księgarniach nie ma tego, czego potrzebuję. Jakieś Tanie Książki też itp. - bo, nie wiedzieć czemu, handlarze strasznie nie doceniają literatury związanej z antykiem i można Tukidydesa kupić za 5zł zamiast za 50, jak z kolei zdarzyło mi się nabyć "Dzieje" Herodota. Ale to dlatego, że kupowałam go w księgarence na wydziale. Tam są normalne ceny. :(
I owszem, tam też kupuję - jeśli coś mi się rzuci w oczy, na co poluję. :)
Plus systematyczne odwiedzanie Allegro - czasem trafi się perełka. ;)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Muscat » 10 cze 2008, 13:29

A propos tanich i niekoniecznie nowych pozycji, to ja ostatnio odkryłam wspaniałe "źródełko": nasza raciborska biblioteka wyprzedaje rzadko wypożyczane książki (albo takie, których mają "za dużo") w cenie 1 zł za sztukę/tom! Systematycznie uzupełniamy z siostrą wszystkie serie historyczne, biograficzne, przygodowe i fantastyczne czasem też ("Drogę do science fiction" ostatnio), a dodatkowo można się zaopatrzyć w ilustrowane atlasy, zielniki itp. Wydając kilka(naście) złotych wracam do domu ze stosami książek.
Muscat

Postprzez Eternal » 10 cze 2008, 16:34

Muscat napisał(a):A propos tanich i niekoniecznie nowych pozycji, to ja ostatnio odkryłam wspaniałe "źródełko": nasza raciborska biblioteka wyprzedaje rzadko wypożyczane książki (albo takie, których mają "za dużo") w cenie 1 zł za sztukę/tom!

Racibor bardzo nie po drodze jednak jak będę, to wezmę 50 zł i jazda szukać xD Żarty na bok teraz. Głównie kupuję książki w Empiku lub w Matrasie w którym wbrew pozorów jest wiele pozycji fantastycznych, niestety najczęściej są to książki w serii Dragon Lance, D&D których nie trawię.
Eternal

Postprzez Armen » 10 cze 2008, 17:27

Łoooo, ja jestem często w Raciborzu! :D (Można powiedzieć, że częściej jestem tam, niż u rodziców XD) Kurczę, muszę się tam zapuścić. :P
A gdzie kupuję książki? Hm, przeróżnie. Empik, Allegro, buska księgarnia, Matras, stoisko z tanimi książkami w Krakowie... ;)
LOS - Liga Obrony Smoków
LOG - Liga Obrony Glanów

KOALICJA ZARAŻANIA LENIEM! :D
Armen

Postprzez naimad » 4 lip 2008, 22:40

Hm... tak zobaczyłem sobie swój ostatni post i muszę powiedzieć, że sporo się od tamtego czasu zmieniło. Ostatnimi czasy książki częściej dostaję, niż kupuję. Jeśli jednak wydaje prywatne pieniądze na literaturę (a przeznaczam na to mniej więcej połowę swojego budżetu :P) to kupuję w Empiku. Ot, tanio prosto i wygodnie. Generalnie, książki kupuję ostatnio wyłącznie w Poznaniu - a im bliżej dworca PKP, tym lepiej. Tak więc Empik oraz ew. Tanie Książki, na dworcu bądź Arsenał na Starym Rynku.

Coraz rzadziej za to kupuję przez Internet - jeśli już zamawiam książki przez Sieć, to raczej jako dodatek do multimediów zakupionych w Merlinie.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Ork » 18 lip 2008, 11:48

Jeśli miałbym wam wymienieć wszystkie sklepy gdzie kupuje książki to byście zasneli :)
Więc wymieni tylko te sklepy gdzie najczęściej kupuje:

Książki do RPG w Rebelu :twisted:
Inne książki w Empiku 8)
Simply odious ork. :P
Ork

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Książki