Gdzie kupujecie ksiazki?

Fantasy, Science-Fiction, Horrory i inne.

Re: Gdzie kupujecie ksiazki?

Postprzez naimad » 18 lis 2012, 11:42

W sumie ostatnio mi się trochę odmieniło pod tym względem. Praktycznie nie zaglądam już do Empików, a jeśli już, to celem zakupu czasopism których nigdzie indziej dostać się nie da.
Jesli chodzi o same ksiażki, to nie licząc tych, które dostaję z Bestii do recenzji, większość kupuję w poznańskim sklepiku branżowym (KiK na św. Marcinie :)). Raz, że wspieram mniejszą przedsiębiorczość, dwa, że sklep typowo nastawiony na fantastykę - a trzy, że oprócz książek mam na miejscu też komiksy, literackie starocie, a ostatnio także gry.
Z rzadka jedynie zdarza mi się kupować na Allegro - ale wtedy to zwykle książki używane, te z rodzaju po 5-10zł za sztukę, bo z przesyłką to za dużo wychodzi;)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez morfin » 18 lis 2012, 18:39

Małe, stare, zakurzone antykwariaty usadowione w bocznych uliczkach. Albo takie większe centra z używanymi (mniej lub bardziej) książkami. Rzadko już teraz szukam nowości. Za to uwielbiam polować na starocie! :D
Pick A Card... ANY Card!
morfin

Postprzez Imrageth » 22 lis 2012, 01:18

Ja ostatnio kupiłem na ebayu kilka książek, każda za 2 funty. Oczywiście używne, ale ledwo widać ślad użycia, więc uważam zakup za udany :)
Imrageth

Postprzez sebix » 4 gru 2014, 11:02

Ładnie wydane książki można czasami znaleźć w outlecie ze strony www.ksiazkowyoutlet.pl. Nie wiem czy tutaj zaglądałeś? Ogólnie to robią zniżki nawet do 60 procent, więc niektóre pozycje można kupić za parę złotych. Szkoda tylko, że ilość egzemplarzy jest ograniczona, więc często trzeba się śpieszyć z decyzją. A ja to lubię się ponamyślać, zawsze tak mam z zakupami :PP
sebix

Postprzez Fraa » 17 kwi 2015, 15:15

I mi także, jak Naimadowi, odmieniło się w kwestii kupowania książek. :)
Tylko że ja przeszłam na mobi. Mam prawie wszystkie pakiety z bookrage'a, poluję na promocje na e-booki w wydawnictwach i takie tam. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam w takiej normalnej, namacalnej księgarni. o.O
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez arkadio87 » 25 cze 2015, 09:35

U mnie na osiedlu jest bardzo duże Tesco i jest tam właśnie dział, gdzie znajduje się wiele egzemplarzy książek i są ciut tańsze niż w Empikach, itd.
Ostatnio edytowano 17 paź 2015, 20:35 przez Wiedźma, łącznie edytowano 1 raz
Powód: kryptoreklama
arkadio87

Poprzednia strona

Powrót do Książki