Teatrologia Dziedzictwo Mrocznego Elfa

Fantasy, Science-Fiction, Horrory i inne.

Teatrologia Dziedzictwo Mrocznego Elfa

Postprzez naimad » 24 gru 2004, 21:44

właśnie czytam trzeci z czterech tomów tej seri... autorsta pana Salvatore'a... czy ktoś z forumowiczów zagłębiał się w tę lekturę? Jeśli tak, to jakie emocje ona wywołała? Według mnie pierwszy tom był bardzo kiepski... drugi troche lepszy... trzeci jestem w trakcie a co do czwartego mam pewne nadzieje...
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez naimad » 28 gru 2004, 11:32

Jestem po lekturze trzeciego tomu... ogólnie to o wiele lepszy od drugiego, szczególnie dlatego że odbyła sie całkiem ciekawa i ładnie opisana bitwa... dziś rano zabrałem się za lekturę czwartego i wygląda na to że Dizzrt przyssporzy sobie kolejnego wroga - Errtu :D
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Timer » 7 lis 2005, 23:22

Czytalem wszystkie czesci Dziedzictwa i uwazam ze tutaj zaczal sie spadek formy Salvatora. W tej serii przeksztalcil historie o Drizzcie w ksiazkowa telenowele.O ile Trylogia morcznego elfa i Trylogia doliny lodowego wichru byly ciekawe nawet nawet, to widac bylo ze Dziedzictwo zaostalo napisane na sile i raczej bez konkretnego pomyslu.
Timer

Re: Teatrologia Dziedzictwo Mrocznego Elfa

Postprzez shona123 » 26 gru 2014, 08:29

dziś rano zabrałem się za lekturę czwartego i wygląda na to że Dizzrt przyssporzy sobie kolejnego wroga
Unlike scam 642-732 exam dumps and Test-king.com dumps training program, our best smith and www.northwood.edu online training courses provide you quick success in Brandeis University
shona123

Powrót do Książki