Książki osadzone w świecie Forgotten Realms

Fantasy, Science-Fiction, Horrory i inne.

Postprzez sambor » 16 kwi 2005, 09:37

Co do książek z FR, to nie mam nic przeciwko. Lubię takich autorów jak Odom czy Cunningham. Również świat przypadł mi do gustu. Byłby on jednak o wiele lepszy gdyby nie Drizzt i jego kompania, oraz pan Salvatore. Ale o tym przed chwilą mówwiłem w innym wątku.
sambor

Postprzez maestro » 30 kwi 2005, 11:32

A ja jestem po lekturze Evermeet Wyspa Elfów autorstwa elaine Cunningham. Długo trzeba było na tą książkę czekac, ale opłacało się bo trzyma bardzo wysoki poziom jak na skale FR - w skali ogólnej jest to po prostu dobra ksiązka którą mogę polecić miłośnikom FR jak i ogólnie fantastyki. Główny nacisk został tu położony na wojny bogów. Nie każdemu musi się to podobać, ale mnie szczególnie przypadło do gustu :)
maestro

Postprzez naimad » 30 kwi 2005, 16:40

No a ja Evermeet od dóch dni czytam. Jestem dopiero na 100 stronie ale myslę że brak czasu :( to usprawiedliwia. Rzeczywiście wygląda to trochę na mitologię. Elficką mitologię. I do tej setnej strony właśnie rozchodzi się tylko o bogów. Ciekaw jestem co będzie dalej, bo jak na razie jest ciekawie :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Bąku » 18 sty 2007, 00:44

cholercia - przeczytałem moze ich 8 ale kurcze jakoś tak do mnie nie przemówiły
ciągle mi sie wydaje że to tak jakby zapis ze średniej sesji zrobiony
dziwnie tak jakoś
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Poprzednia strona

Powrót do Książki