Literackie pomysły.

Fantasy, Science-Fiction, Horrory i inne.

Postprzez eMka » 14 mar 2006, 20:27

Ja mam wiele takich pomysłów, sukcesywnie będę dorzucać, z podkreśleniem, czy do czegoś nie powstało kilka stron notatek (robię notatki i rzucam). Zawsze ktoś może wykorzystać.

Pomysł na dziś, bardzo stary: ósemka młodych ludzi w świecie cyborgów, nie wiedzą, kim są, tego samego dnia, w ich 20-te urodziny, każdy ma się dowiedzieć, kim jest i odnaleźć resztę. Taki jest plan tych, co ich sprawdzają i obserwują wszystko z daleka (np. z innej planety). Ale jedna osoba dowiaduje się prawdy wcześniej...

Stary pomysł, chyba z 4 klasy podstawówki, gdy czułam się właśnie jak człowiek wśród innych istot...
Powrót...
eMka

Postprzez WrItEr » 19 sty 2007, 17:08

Ja mam coś takiego: na ziemi ladują obcy. Nic się nie dzieje po prostu przylatują i nic. Ale władze zjednoczonej ziemi nie mogą tego zostawić i atakują przybyszów. Po kilku miesiącach walk część obcych odlatuje. ludzie którzy sądzą, że to był atak na planetę kontratakują. Po lądowaniu na planecie obcych cisza i spokój dopiero po jakimś czasie atakują ich obcokształtne potwory okazuje się , że obcy uciekali przedmutującym wirusem...
WrItEr

Postprzez Dalien » 19 sty 2007, 22:32

Hmm troche to bez sensu zeby ludzie atakowali cos co nic nie zrobilo... Oczywiscie potencjalne zagrożenie to jest ale nie byloby to od razu atakowane... Zresztą gdzie na ziemi mutujący wirus. Do tego ta walka nie bylaby emocjonujaca poniewaz skoro ludzie tam przylecieli to mogą odleciec...

Ale pomysł eMki mi się podoba:)
Obrazek
Dalien

Poprzednia strona

Powrót do Książki