Hellsing

Komiksy: humorystyczne, sensacyjne, horrory - wszystkie maja swoich miłośników.

Postprzez sectusempra » 6 wrz 2009, 22:08

Na bloodbath mam nawet konto :D Mówiąc "kinówki" chodzi ci o OVA?? Bo ja oglądalam wszystkie OVki gdzie indziej i szczerze mówiąć to nie wiem co jest tam na stronie.

Grim Reaper napisał(a):btw ja dostaje slinotoku na widok masakr tam urzadzanych i to niewazne czy anime czy manga .... mniam ^_^

Ooo taaak!!! Właśnie dlatego kocham Hellsinga xD
Boil them, burn them, eat them - just dispose of them <devilish laugh>
sectusempra

Postprzez Galathar » 7 wrz 2009, 00:04

OVA to nie to samo co kinówka z tego co się orientuję ^^ a co do hellsinga - widziałem z jeden odcinek i kilka mang. Do tego AMVki. Mimo fajnego klimatu nie wciagnelo mnie jednak. Może kiedyś..
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Grim Reaper » 7 wrz 2009, 14:36

Bya sobie poierwsza seria telewizyja tj. 13 odcinkow powiazanych z manga tylko na poczatku fabula (a potem pojawil sie freak chip) to o czym mowie to seria druga ktorej jest 6 czesci a 7 jest zapowiedziana na grudzien. Pelna nazwa tego cuda to Hellsing Ultimate OVA, a ze OVA czesto sie uzywa do kinowek no i jest dluzsze od przecietnych odcinkow anime uzywam spolszczonej nazwy "kinowki" :P
ps. widzialem trailer do czesci 7 ^_^ sam miodzio bez konserwantow ^^^
I'm here ....
As always....
Sometimes...
Grim Reaper

Postprzez sectusempra » 7 wrz 2009, 15:27

No to dobrze myślalam :D
Grim Reaper napisał(a):ps. widzialem trailer do czesci 7 ^_^ sam miodzio bez konserwantow ^^^

Miodzio??!! To mało powiedziane. ZARĄBISTE!!! Po obejrzeniu OVA 6 myślalam, że nic lepszego już nie zobaczę. Jak obejrzalam trailer do 7 to aż mi mowe odjęlo... bOOOskie!!! Już sie nie moge doczekać...
Boil them, burn them, eat them - just dispose of them <devilish laugh>
sectusempra

Poprzednia strona

Powrót do Komiksy