Asteriks i Obeliks

Komiksy: humorystyczne, sensacyjne, horrory - wszystkie maja swoich miłośników.

Postprzez Bąku » 1 kwi 2006, 01:32

1)jest to nazwa miasta garnizonowego które było jednym z miast-etapów podczas podrózy Asterixa Obelixa i Idefixa (pierwsze pojawienie się) w Podróży Asterixa dookoła Galii - Obelix skomentował tą nazwę
2)serdecznie zapraszamy na kolejny dowolny konwent na kórym bdziemy z diabłem robili fanatyczny konkurs asterixowy - na tegorocznym pyrkonie udało się graczom odpowiedzieć aż na jakieś 15 procent pytań - podnieście tą klasyfikację:P:P
3)ogólnie Asterix jest boski , nazywanie kreskówek o nim bajkami to świętokradctwo , a Idefiź i Kakofonix są Żliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Księżniczka Rybka » 23 lip 2006, 20:09

Mam w domu tylko trzy z tych komiksów, ale wszystkie czyta się dość przyjemnie. Zawsze lubiłam książki Sempego i Goscinnego.
Te po raz kolejny ukazują niesamowity humor. :)
"Świadomość jest jak powierzchnia wodnego akwenu o niezmierzonej głębokości, a nieświadomość jest tą właśnie głębokością"
Księżniczka Rybka

Postprzez Bąku » 24 paź 2006, 04:28

Dokładnie Rybko - tak samo jak Mikołajek tak i Asterix po prostu wgniata w krzesło
A co więcej jest w stanie wgniatać w krzesło ludzi w różnych różnistych i najróżniejszych stanach starości:P
Moją matkę np. też wgniatają :D i to jest najpiękniejsze
Zresztą jeśli dobrze pamiętam to tak własnie się reklamują na okładkach Mikołajka :D że są ponad czasowe i dla wszystkich :D
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Poprzednia strona

Powrót do Komiksy