Darkness

Komiksy: humorystyczne, sensacyjne, horrory - wszystkie maja swoich miłośników.

Darkness

Postprzez sectusempra » 30 kwi 2010, 22:35

Musze przyznać, że jeśli chodzi o komiksy, to jestem zupełnie zielona, ale w księgarni przypadkiem wpadła mi w oko okładka "Darkness" . Ten śmieszny stworek z okładki 3 cz. mnie totalnie zauroczył <serduszka w oczach>
Ogólnie podoba mi się od strony graficznej i zastanawiem się czy treść dorównuje grafice.

Jakieś opinie? :)
Boil them, burn them, eat them - just dispose of them <devilish laugh>
sectusempra

Re: Darkness

Postprzez Light » 4 maja 2010, 07:09

Dawno, dawno temu czytałem jeden czy dwa komiksy z tej serii. Pomysł jest dość ciekawy. Opowiada o człowieku, który ma moc przywoływania darkspawnów (nie pamiętam polskiego tłumaczenia) które spełniają jego życzenia. Mogą one przyjąć w miarę dowolną formę, pod warunkiem, że jest ona szkaradna. A na dodatek nie są one zbyt bystre. Fabuła jednak nigdy mnie nie wciągnęła, ale już nie pamiętam dlaczego.
Light

Re: Darkness

Postprzez Galathar » 4 paź 2010, 22:39

Właśnie sprawdziłem. Tak mi się wydawało, że to właśnie to, co swego czasu kupiłem i... i tyle. Nie przeczytałem bo dostępne byly tylko numery 5,6,7,8 i 9. Brakuje mi więc początku - ogólnie graficznie efektowne i mroczne. Fabularnie nie wiem jak - dopóki nie dokupię pierwszych czterech nie będę tego czytał. Tak czy siak i tak kupowałem w "taniej książce", więc zakupu nie żałuję. A okładki toto ma całkiem ładne.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Powrót do Komiksy