Nowy Magazyn "Star Wars-Komiks"

Komiksy: humorystyczne, sensacyjne, horrory - wszystkie maja swoich miłośników.

Postprzez Chitos » 16 gru 2008, 14:18

Zamiar to mam, ale jak wyjdzie zobaczymy. Na razie, szczerze mówiąc nie czytałem nawet pierwszego, w tym wydaniu, kiedyś miałem do czynienia z amatorskim tłumaczeniem Legacy i nie za bardzo przypadło mi do gustu, póki co muszę sobie sprawić DMZ, polecam swoją drogą. A co do samego magazynu "Star Wars Komiks" to jak na razie udało mi się kupić tylko 1 tom, reszty będę szukał chyba na allegro :P

Edit:

Znalazłem całkiem fajny sklep z komiksami w Poznaniu to i nakupiło się trochę komiksów, w tym właśnie Gwiezdne wojny, co mogę powiedzieć...różnie to bywa, czasem lepsze czasem gorsze, ale generalnie nic nie zachwyca.
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Jok » 4 cze 2009, 10:25

Click link -> http://bestiariusz.pl/wiadomosci/aktualnosci/2346

No i prosze prosze bedzie nowy album - Dark Times :D
i bedzie rownolegle sie ukazywac do Dziedzictwa
I numer specjalny ktory moze stanie sie kwartalnikiem - juz 30 czerwca. o mamusiu ale bedzie czytania :D
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Jok » 19 sty 2010, 22:38

Mam dziwne wrazenie ze SW komiks troche stracil rozpedu. Grudniowy i styczniowy numer wypadaja troche slabiej bo bardzo obfitej jakościowo jesieni, gdzie moglismy poznac znacznie bardziej interesujace historie niz kolejne eksterminacje Jedi.
Mam nadzieje ze odpuszcza troche wojny klonow - mimo ze modne to umieszczanie tego tematu w kazdym zeszycie zaczyna juz meczyc.
Swoja droga egmont wbrew poprzednim zapowiedzia bedzie jednak do magazynu dawal dluzsze historie w odcinkach i chyba ma zaczac juz w numerze lutowym. Ciekawe co z tego wyjdzie.
A co do samego styczniowego numeru. Pierwsza historia jest mocna tylko i wylacznie dzieki rysownikowi. Fabularnie smierc kolejnych jedi w wojnach klonow to nic odkrywczego.
Boba za to jest hitem numeru bo mimo ze historia nie jest jakos specjalnie porywajaca to mimo to zdradza wazny szczegol z zycia lowcy. I przynajmniej wreszcie Boba jest narysowany tak jak zbroja i bron powinna wygladac
Historia o C-3PO to chyba jakis zart...szkoda na takie cos miejsca:/

P.S skoro juz zwiekszyli cene mogli by i objetosc...przynajmniej te 64 strony a nie nadal 48 co jest strasznie licha objetoscia
Jok

Postprzez Galathar » 20 sty 2010, 00:42

Mam podobne wrażenie, ale jak wysoko podniosło się poprzeczkę, to trudno potem ją przeskoczyć. Ostatnie WS z Fettem nawet niezłe mi się wydało przy przeglądnięciu kioskowym. Jedi: Yoda z grudniowego numeru mi się podobało i czekam na kolejny odcinek z tej serii. O styczniowym numerze się wypowiem, ale nie tu - generalnie mam jednak podobne wrażenia. Z tym, że mi się postacie Jedi podobały (choć fabularnie nieodkrywcze), rysunki już nie bardzo. Najbardziej rozbrajające jest jednak to, że pokazano zapłakanego Obi Wana xD Niby uzasadnione, ale no kurde jak to wygląda O_o
A co do objętości - w Stanach typowy zeszyt ma 24 strony, no nie? U nas minimum to 48. W zasadzie to standard. Trudno wymagać więcej. Ciekawe tylko, że o podwyżce się nie pochwalili ^^ Trochę mnie to martwi. Za TM-Semica w pewnym momencie też ceny zaczęły rosnąć w górę, a potem... sami wiecie
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Jok » 20 sty 2010, 09:08

Ale w stanach zeszytow na raz wychodzi 4-5 (Kotor, Invasion, Legacy, Empire itd) a ceny zsumowane to mniejwiecej moze dycha na nasze wiec wiesz...
Mimo wszystko wolalbym placic nawet 10 zl miesiecznie a dostac 2x48 stron.
A rysunki w komiksie "Pole rażenia" to nie przypadkiem te same co w pierwszym wydaniu specjalnym lub obsesji? Musze to sprawdzic
Jok

Poprzednia strona

Powrót do Komiksy