Nowy Magazyn "Star Wars-Komiks"

Komiksy: humorystyczne, sensacyjne, horrory - wszystkie maja swoich miłośników.

Nowy Magazyn "Star Wars-Komiks"

Postprzez Jok » 16 wrz 2008, 14:20

Nowy polski komiks spod znaku Star wars juz w kioskachWiecej informacji pod tym linkiem

Ja powiem tak-oczywiście ze musiałem sie dorwać do tego komiksu i trochę sie za nim uchodziłem no ale jest :)
pamiętam doskonale wydawany w latach 1999-2000 zeszyty tez z "Egmontu" z tym ze wtedy to sie nazywało "Gwiezdne Wojny Komiks".
balem sie ze próba wskrzeszenia będzie średnia. nie mniej nie zawiodłem sie. za niespełna 5 zl raz na miesiąc mamy całkiem przyzwoite 3 króciutkie historyjki.
Pierwsza pt "Czystka" wydaje mi sie najciekawsza zarowno pod wzgledem scenariusza i rysunku spodobal mi sie najbardziej. ostatni jedi wierzacy ze republikę można uratować. dla mnie bomba :) Szkoda tylko ze nie bedzie żadnych dłuższych historii w odcinkach ale co tam. Egmont zapowiedział juz poważniejsze i dluzsze historie pt "Dziedzictwo". w formie albumowej.
Musze przyznac sie ze to wielki plus ze Egmont mimo dwoch premier ep II i III wreszcie sie opudzil przy okazji filmu "Wojny Klonow" ktory az tak wielkich emocji raczej nie wzbudza. Mam nadzieje ze egzemplarze komiksu beda sie sprzedawać na tyle dobrze (20 000 egz) ze magazyn ten utrzyma sie jak najdłużej. Skoro egmondowski "Spider-Man" magazyn utrzymuje sie od ponad roku i to niezle to czemu i nie to?
To zalerzy juz tylko od nas-czytelników
Ostatnio edytowano 16 wrz 2008, 16:30 przez Jok, łącznie edytowano 1 raz
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Chitos » 16 wrz 2008, 15:07

Cześć.

Z Czystką się już spotkałem wcześniej, i fakt komiks jest wart uwagi, reszty nie znam ale miesięcznik na pewno kupię, nie byłbym sobą gdybym nie kupił czegoś co ma w nazwie Gwiezdne Wojny i komiks :D

Może będą kontynuować zaczętą przez Mandragorę serię republic.
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Jok » 16 wrz 2008, 16:41

Chitos napisał(a):
Może będą kontynuować zaczętą przez Mandragorę serię republic.

nie beda w sensus strikte 'kontunulowac' Mandragora to Mandragora,a Egmont to egmont. w SW komiks beda komiksy z roznych serii - miedzy innymi z tales of old republic tez ale nie bedzie to dominacja. chcialbym zeby na tyle dobrze sie to sprzedawalo zeby tych albumowych historii wydawali jak najwiecej
Jok

Postprzez Galathar » 16 wrz 2008, 16:59

sensu stricte ;P
a cod o komiksu - zasadniczo kupować kupował nie będę, ale cieszy mnie ta inycjatywa :) w końcu polskich fanów SW trza dopieszczać ^^ Mam tylko nadzieję, że tłumaczenie będzie dobre.
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Jok » 16 wrz 2008, 17:04

Galathar napisał(a): Mam tylko nadzieję, że tłumaczenie będzie dobre.

tlumaczenie jest przyzwoite. czyta sie bez jakis rarzacych niedogodnosci. bedziesz chcial to Ci to pokarze jak sie spotkamy. bo lektury tego komiksu jest niestety na 25 min lektury. mam nadzieje ze z czasem zmienia objetosc z 44 stron na np 64 :)
Jok

Postprzez Chitos » 21 wrz 2008, 20:35

Dzisiaj komiks kupiłem, faktycznie jest krótki, ale ciekawy, a kosztuje przecież tylko 5zł. Wydanie jest całkiem fajne, mamy czytelnie pokazane jak chronologicznie wypadają komiksy z danego numeru, historię komiksu star wars w pigułce oraz wykaz wszystkich wydanych komiksów w Polsce( z chronologią i podziałem na ery), drobiazgi, ale niektórym się przydają.
Porozmawiajmy o życiu, śmierci i syntezie chlorku cyny z pierwiastków.
http://www.lastfm.pl/user/Chitos_
Chitos

Postprzez Jok » 13 paź 2008, 19:46

Dzis sobie kupilem SW dziedzictwo tom I zlamany. warto bylo czekac na dzien premiery. hehe oj warto. historia jets naprawde ciekawa i swietnie narysowana. mozna sie bedzie spodziewac niedlugo recenzji tego zeszytu. narazie powiem tylko jedno - warto ! naprawde warto wydac te 39 zl na taki komiks :)
Jok

Postprzez Jok » 16 gru 2008, 12:31

No i prosze ukaza sie tom II dziedzictwa. Jeszcze go nie mam ale juz pedze do empiku. Ktos juz czytal? albo ma zamiar? Chitos moze Ty?
Jok

Następna strona

Powrót do Komiksy