Bitwy Rysunkowe

Wszystko co dotyczy strony Bestiariusza, sprawy techniczne i nie tylko.

Postprzez Diabellus » 13 lut 2008, 22:51

Tak, to jest powód. Co by nie było, nawet bez nagród to dalej jest konkurs. Nie słyszałem żeby w jakimkolwiek konkursie mogli startować jego organizatorzy....
Diabellus

Postprzez Elion » 13 lut 2008, 22:58

Niesłyszałeś... hmmmm no to teraz usłyszałeś. I to jest tak kłopotliwy powód? Bardzo ci to przeskadza? ludzie będą patrzeć na efekt pracy! a nie kto ją stworzył. No chyba że Ciebie, Diabellusie bardzooo interesuje autor pracy niż sama praca.
" Jesteśmy najbardziej ucywilizowaną rasą, ponieważ najdoskonalej zabijamy"
Elion

Postprzez Jassmina » 13 lut 2008, 23:05

Hm, to nie jest czepianie się. Takie są standardy. Organizator konkursu nie uczestniczy w organizowanym konkursie. Bo istnieje (duże) prawdopodobieństwo, że ktoś coś zamiącha z wynikami. W obie strony - albo da wygrać, albo - bojąc się krytyki - specjalnie nie będzie nagradzał prac organizatora. Nie mówię oczywiście o przypadku Bestiariusza, ale ogólnie. Poczytaj regulamin któregokolwiek konkursu gdziekolwiek, to zobaczysz.

Twoje tłumaczenie jest bezpodstawne, a rzucanie obelgami tylko świadczy o poziomie.

Inna sprawa, że faktycznie pomysł niedopracowany. Gdzie regulamin konkursu, format pracy, techniki (np. że dowolna), no i ta sprawa nagród (organizatorzy w komentarzach pod tekstem zastanawiają się, co z nagrodami - to chyba nie najlepiej wpływa na wizerunek portalu), a teraz - nieuprzejmego organizatora...

A miało być tak pięknie.
Jassmina

Postprzez Elion » 13 lut 2008, 23:15

"Bo istnieje (duże) prawdopodobieństwo, że ktoś coś zamiącha z wynikami. W obie strony - albo da wygrać, albo - bojąc się krytyki - specjalnie nie będzie nagradzał prac organizatora."

No tak to kwestia zaufania. Zresztą, jesli powątpiewacie w wiarygodność Administratorów,moderatorów którzy chcą uczestniczyć w bitwie, ehhh nie musicie się w to angażować wogóle.
O pani Jassmina.... mój poziom.. tak jestem chamem :] pani "standart".
" Jesteśmy najbardziej ucywilizowaną rasą, ponieważ najdoskonalej zabijamy"
Elion

Postprzez Jok » 13 lut 2008, 23:35

wlasnie! sluchajcie moi drody. Po pierwsze Bitwy to nie zaden konkurs!!!!! skad swie wziely? a no z pomyslu Eliona ktory chcial rywalizowac z kolega Smokiem (wlasnie Elion czemu Smoka na forum nie ma?) Pozniej Elionowaty zawdzwonil do mnie w tej sprawie czy na bestiariuszu nie mozna by tego roztrzygnac kto lepszy. Ja pomysl obgadalem z Naimadem - i tak doszlismy do wniosku ze opierajac sie na tak zwanych bitwach komiskowych - organizowanych na digarcie i na specjalnych stronach (np: http://bitwy.com/) - raz na miesiac beda starcia. w bitwach komiskowych .bylo tylko haslo rzucone, np: "balon" a cala inwencja tworcza jak przedsawic to haslo zalerzalo juz od walczacych. zadnych nagrod nie bylo. Walczacy poprostu scierali sie kto lepiej, ciekawiej przedstawil to haslo/

Najwiekszym bledem jest ro ze nie przedyskutowano tego pomyslu?

A skad niby Ty - Diabellus to mozesz wiedziec co?! Ciebie juz nie ma w rekacji na wlasne życzenie ! i to czy obyskutowano czy nie to juz nie Twoja Diabol broszka. Pomysl byl omowiony! wiec drogi Panie D. nic Ci do tego-a to ze bledne wnioski wyciagasz znaczy to juz o Twoim charakterze i specyfice podchodzenia do tematu.

Mniejsza oto. Dlatego wlasnie to nie redakcja bedzie wybierac zwyciezcow! to userzy. Wybaczcie ale szesc osob moze sie spierac co do gustow i wyboru wygraneo. a jednak gdy glosujacych bedzie conajmniej dajmy na to 20-wtedy werdykt bedzie sprawiedliwszy. utwarzanie jury bylbo by zbyt subiektywne

Jeszcze raz mowie: bitwy rysunkowe to nie konkurs!!! to raczej sposob promowania strony!
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Diabellus » 14 lut 2008, 05:22

Jak pomysł był omówiony, widać dokładnie po tym jakie pytania zadaje Kristof w komentarzach newsa. Więc raczej przestań ty pierdzielić głupoty.

Druga rzecz. A co stoi na przeszkodzie żebyś zarejestrował sobie 20 userów i zagłosował za ich pomocą? Zupełnie nic.

To nie konkurs? Dziwne, ale jako tako, łapie się na wszelkie warunki konkursu. Jest konkurencja, jest wybór zwycięzcy...

A wasze zażarte bronienie tej niedopracowanej formy mnie po prostu śmieszy. Tak ciężko przyznać się do błędu?

P.S. Moderator, od kiedy to wolno kląć na tym forum? No chyba że "ziomkowie" Joka mogą.
Diabellus

Postprzez Jassmina » 14 lut 2008, 07:46

Elion napisał(a):pani "standart"

standarD

Elion napisał(a):ehhh nie musicie się w to angażować wogóle.

"Nie podoba Ci się, to spadaj?" - bardzo konstruktywnie, bardzo... Przyjemna osoba w redakcji, nie ma co. ;]
Prosiłabym też, mój drogi, żebyś powstrzymał się od epitetów na mój temat. A adminów o utemperowanie członka (czy też współpracownika) redakcji (widzę w nim, swoją drogą, pewne podobieństwo do kogoś :P)

Jok napisał(a):Jeszcze raz mowie: bitwy rysunkowe to nie konkurs!!! to raczej sposob promowania strony!

To trzeba było tak od razu. Wyraźnie w newsie wielkimi literami. I nie zastanawiać się nad nagrodą, bo z nagrodami to już konkurs.

Inna sprawa, że moim zdaniem to POWINIEN być konkurs. Bestiariusz nie jest serwisem o grafikach, jak digart, więc na pewno znalazłoby się więcej chętnych osób, gdyby zrobić z tego konkurencję z nagrodami. Tycimi, dla pierwszego miejsca, ale nagrodami. Na digarcie przecież samo wygranie spośród tylu kandydatów to prestiż... No i on ma tysiące aktywnych użytkowników, którzy chętnie się za to wezmą. I tu kolejna kwestia:
Jeśli jest to sposób promowania serwisu, to - jak pisałam wcześniej - powinna za tym iść akcja promocyjna. Bo sam news na B. nie wystarczy. Mam nadzieję, że ktoś nad tym pracuje już. :) A jeśli akcja ma ściągać nowych userów, to tym bardziej wszystko przemawia za konkursem z nagrodami - ktoś nowy, niezwiązany emocjonalnie z serwisem, nie będzie chciał brać udziału w czymś bezinteresownie.

No i tematy bitew - więcej inwencji! :)
Jassmina

Postprzez naimad » 14 lut 2008, 10:36

Ok, to po kolei. Dyskusja odnośnie nagród oraz ogólnie organizacji konkursu toczy się w gronie redaktorskim. Tym niemniej dzięki Jassminie i Diabłowi za uwagi.

Informuję ponadto, że z dyskusji wyleciały dwa posty, nie wnoszące absolutnie nic do dyskusji.

Diabeł -> jak słusznie zauważyłeś, regulamin forum zabrania używania wulgaryzmów, także w przypadku "ziomków Joka". Odpowiednie posty pozwoliłem sobie ocenzurować.

Elion -> Sugeruję pisać grzecznie, bez obrażania innych użytkowników. To też łamanie regulaminu. I rzeczywiście podejście w stylu "Nie chcesz to nie bierz udziału" jest w tym przypadku nie na miejscu.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Strona