Bitwy Rysunkowe

Wszystko co dotyczy strony Bestiariusza, sprawy techniczne i nie tylko.

Postprzez Jok » 14 lut 2008, 11:12

Diabellus napisał(a):
P.S. Moderator, od kiedy to wolno kląć na tym forum? No chyba że "ziomkowie" Joka mogą.

Moderator już poprawił. Nie wszystko da sie robić na bieżąco. Oczywiście prosimy o nie przeklinanie oraz pisanie w sposób taktowny. Tyczy sie to wszystkich. proszę tez o nie nad interpretowanie pewnych kwestii.

Słuchajcie na stronie bitew komiksowych tez można sie zarejestrować i po 20 razy. Ale naprawdę nikt tego nie robi. Widzicie jeśli będzie walka o nagrodę - wtedy faktycznie można zacząć posądzać ze ludzie zaczną kombinować. Robiąc to o sam tytuł - fakt sprawdzenia kto jest lepszy, takich sytuacji z duża doza prawdopodobieństwa nie będzie. a co szkodzi na przeszkodzie by nie oszukiwać?
uczciwość? chęć sprawdzenia siebie? jakieś zasady fair play?
jestem przeciwny nagrodom. Co bo jak będą nagrody to członkowie redakcji już udziału wziąć nie mogą co nie? Dajcie mi szanse udowodnić ze ściągnę rysowników którzy będą chętni wziąć udział dla samej chęci sprawdzenia sie, ma sens. Poza tym dzięki temu iż to użytkownicy forum będą głosować na stronie - sprawi, przynajmniej taka mam nadzieje - iz zaczną być bardziej aktywni na stronie .
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Jassmina » 14 lut 2008, 12:11

Jeśli uważasz, że jesteś tu w stanie sprowadzić rysowników - allright. :) Ja tylko mówię, że lepiej dla serwisu byłoby zrobić to w inny sposób.
Argument o multinickowaniu - jak już mówiłam wcześniej - wydaje mi się bezzasadny, więc proszę mnie pod tym nie podpisywać. :P
There is no way to happiness. Happiness is the way.
Jassmina

Postprzez Rein » 14 lut 2008, 23:23

Mam zamiar przystapic i jestem przeciwny nagrodom. Koncepcja "bitwy" w odroznieniu od "konkursu" przypadla mi do gustu, jest taka jakas bardziej... inspirujaca, emocjonalna, prawdziwa? Nie wszystko musi byc skomercjonalizowane do szpiku kosci ;) A jak sie dosc ochotnikow nie stawi, to mozna pomyslec o zmianach w nastepnej edycji.
Jesli ja mialbym rzucac jakies sugestie, to proponuje skrocic nastepnym razem czas o polowe. Jakos do koncepcji pasuje mi "szybko i brutalnie" ;)

Oczywiscie gdyby *przy okazji* pojawil sie jakis konkurs rysunkowy z naprawde fajnymi nagrodami to bym sie nie obrazil...
Rein

Postprzez Jok » 15 lut 2008, 09:39

O widzisz Rein - pomysl z czasem jest dobry. Tez to rozwazalem. Pierwsza bitwa bedzie dluzsza z powodu tego no ze jest pierwsza ;) zas juz mysle ze w drugiej faktycznie zredukujemy czas do 2 tyg. A co do konkursu rysunkowego - i taka forme rozwazamy ;)
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Poprzednia strona

Powrót do Strona