Nowy porządek aktualizacji

Wszystko co dotyczy strony Bestiariusza, sprawy techniczne i nie tylko.

Postprzez naimad » 16 paź 2007, 17:54

W porządku, możemy zatem ustalić, że będa 2 aktualizacje. Bez jakiś konkretnych ograniczeń co do ilości tekstów, ale tak, aby w każdej aktualizacji pojawiały się 2 arty. Proponuję, by we wtorki miały miejsce aktualizacje erpegowe, a w piątki ogólnoantastyczne (nazbierało mi się na kompie full recenzji, trza je kiedyś opublikować :P).
Pytanie tylko - jak umówimy się co do kolejności aktualizacji? Wychodzi na to, że raz w miesiącu każdy dział miałby jedną własną aktualizację, minimum na dwa teksty.
Z tym, że sprawa wygląda następująco... dział D&D na brak redaktorów nie narzeka, jest Dalien, jestem ja, a i czasem jacyś okazyjni współpracownicy coś podeślą. Tak więc D&D nie powinno mieć problemów, by wyrobić z tymi minimum 2 artami na miesiąc.
Jak na razie, Neuroshimę prężnie prowadzi Diaboł, i jak mówi, ma wiele pomysłów. Ja też mam w zanadrzu kilkanaście idei odnośnie Neuroshimy, tak więc z pewnością raz na jakiś czas będę pomagał Diabołowi w jego aktualizacjach.
Pytanie tylko co z Zewem prowadzonym przez Joka, i co z Warhammerem prowadzonym przez Miśkha? Ogólnie muszę pochwalić Joka, który od kilku miesięcy pręznie rozwija dział ZC, zwłaszcza coraz to kolejnymi profesjami - ale przydałby się do Zewa przynajmniej jeszcze jeden redaktor, bo niestety nawet jeslibym chciał pomóc, to nie czuję się kompetentny w pisaniu czegokolwiek do ZC - no, chyba, że od czasu do czasu skrobnę recenzję podręcznika, ale materiały na recenzje prędzej czy później się skończą.
No i Warhammer prowadzony przez Miśkha - zobaczymy jak to będzie, na razie Misiekh wystartował z solidną, trzytekstową aktualizacją i pozostaje mieć nadzieję, że wena go nie opuści. Ale także i w tym dziale przydałby się dodatkowy redaktor, który pomagałby Miśkhowi w zasilaniu działu tekstami. W sumie mamy jeszcze Eliona, część jego artów nie jest jeszcze wykorzystana - Joku, jak to będzie z Elionem, zamierza on u nas dalej publikować?

Pytanie, czy każdemu z nas odpowiada zaproponowany tutaj system? Przypominam, że zależy mi na jakimś planie długotrwałym, a nie tylko na najbliższy miesiąc czy kwartał.
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Misiekh » 16 paź 2007, 18:11

Ja jestem generalnie za, niby teoretycznie powinienem wyciągać te 2-3 arty do Młotka miesięcznie. Tylko wiesz jak to jest - jak nie ma weny to się nie wymyśli. A teraz czasu będzie mi tylko ubywać a nie przybywać (bo seminaria, bo do magisterki coraz bliżej i trza już o niej myśleć <obligatoryjnie ;)>, bo praktyki trza odbębnić, bo by się fuchę jakąś znalazło itd). No ale głosuję za i postaram się w tych ramach planu utrzymać :)
Misiekh

Poprzednia strona

Powrót do Strona