ULOTKI SERWISU BESTIARIUSZ

Wszystko co dotyczy strony Bestiariusza, sprawy techniczne i nie tylko.

ULOTKI SERWISU BESTIARIUSZ

Postprzez Dalien » 31 sty 2007, 19:59

Dnia 31 stycznia 2007 roku razem z Naimadem oficjalnie otworzyliśmy kampanię reklamową serwisu WWW.BESTIARIUSZ.PL poprzez rozwieszanie ulotek w naszej szkole!

Ulotki zostały wykonane przeze mnie i wyglądają następująco:

http://img487.imageshack.us/img487/1138 ... tkaqp9.jpg

Jest to dopiero pierwsza wersja, druga - obszerniejsza jest właśnie w przygotowaniu i niedługo trafi do użytku...

Apeluję do wszystkich zainteresowanych aby wydrukowały kilka tych ulotek i zawiesiły w odpowiednich do tego miejscach (szkoła, studia, dworce, słupy ogłoszeniowe)...

W imieniu moim oraz całego Bestiariusza z góry dziękuję! Mam nadzieję że jest to dopiero początek kampanii propagującej ten wspaniały serwis internetowy, a co za tym idzie wspaniałych ludzi!

Informuję także iż projekty KOSZULEK są już w ostatecznym stadium rozwoju. Zacząłem także targowanie się co do cen, mam nadzieję że nie przekroczy ona 30 złotych wliczając w to wysyłkę do waszego domu! Więcej informacji wkrótce...

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam!
Obrazek
Dalien

Postprzez naimad » 31 sty 2007, 21:12

Ok, co do koszulek - rzeczywiście, chcemy to załatwić z Dalienem. Jeszcze zanim złożymy zamówienie na koszulki, wzór zostanie wrzucony na forum i przedyskutowany, tak żeby wszystkim pasował. Obgada się kwestie co do jakości i ceny, itd.

A co do ulotek - no rzeczywiście Dalien odwalił kawał dobrej roboty :). Dziś była z nimi niefortunna sytuacja, gdyż zamierzałem przylepić jedną z nich na drzwi od pokoju nauczycielskiego, podczas gdy za mną stała pani dyrektor... dziś ma odwiedzić Bestiariusz i zdecydować, czy dostaniemy pozwolenie na reklamowanie serwisu w szkole... a sami widzicie, jaka mroczna jest ta wizytówka i jakie skojarzenia może wywołać :P. Tak czy inaczej mam nadzieję, że Bestiariusz zostanie odebrany jako ośrodek w którym działają kreatywni ludzie, w tym uczniowie z naszej opalenickiej szkoły ;). W każdym razie, ja kilkadziesiąt takich ulotek wydrukuję i porozdaję tu i tam.

Jest jeszcze jedna, a właściwie dwie kwestie - mianowicie wizytówki i zakładki. Na dniach powinniśmy je już dostać z drukarni. Zarówno wizytówki, jak i zakładki zostały wydrukowane w nakładzie tysiąca sztuk, w kolorze, i na solidnym, kredowym papierze. Będą one rozdawane na wszelkiego rodzaju konwentach i zjazdach fantastycznych.

Ponadto przydałoby się dorobienie naszywek. Te, które miałem, rozeszły się bardzo szybko. Loganie, dałbyś radę zrobić dodruk? Wedle tego samego wzoru najlepiej. Zrobiłoby się ponownie tak, że kto by chciał, wziąłby jakieś dla siebie, ja z pewnością też wziałbym dla siebie pewną ich ilość, gdyż z tych sześciu sztuk, które dostałem poprzednim razem ,została mi tylko jedna i to własnie ona zdobi teraz mój plecak (resztę rozdałem wśród Bestiariuszowców na konwentach).
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Jok » 31 sty 2007, 21:18

co do koszulek kiedys juz to proponowalem-byl nawet rysunek orka ale chyba za skomplikowany
Ostatnio edytowano 31 sty 2007, 21:25 przez Jok, łącznie edytowano 1 raz
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Logan » 31 sty 2007, 21:22

Myślę że da radę dorobić parę naszywek. W wolnej chwili skontaktuję się z tym człowiekiem. Ulotka jest niezła, czekam na projekt koszulki.

Generalnie mówiąc - rośniemy w siłę z każdym dniem i to widać! :) Mam nadzieję, że kampania reklamowa zakrojona na szeroką skalę przyniesie skutki. Na pewno będziemy popularniejsi.
Ostatnio edytowano 31 sty 2007, 21:30 przez Logan, łącznie edytowano 1 raz
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Jok » 31 sty 2007, 21:29

ja tylko uwazam ze koszulka jako cos tak duzego moze zawierac cos ciekawszego nic proste logo
Jok

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 31 sty 2007, 21:31

Przede wszystkim panowie, spora część tych wizytówek i zakładek powinna trafić do konwentowiczów z CoolKonu oraz PyrKonu...

Ulotkę druknę, ale w odwróconych kolorach (bo przecież czarny kolor zżera kupę atramentu). Nie bardzo teraz odwiedzam Bardy, Szeherezady i inne takie, ale przejdę się przy okazji po mieście i w paru strategicznych miejscach powieszę to nasze cudo.

Bestiariusz przeradza się powoli w uber-Bestiariusz i mnie to cieszy :)
Ponadto, proponuję, żeby te same ulotki trafiły na CoolKon/PyrKon na takiej samej zasadzie, jak te mojego projektu na FalKon.

EDIT: aha, jedna uwaga negatywna - hasło na ulotce jest odrobinę niefortunne. Może rzeczywiście wywołać nieprzyjemne skojarzenia... i poważny zawód/zniechęcenie gdy fan mrocznych klimatów wejdzie na stronę i zobaczy, że najbardziej rozwinięty jest dział D&D oraz recenzji filmów. Ryzykowne, panowie.
Ostatnio edytowano 31 sty 2007, 21:38 przez Kristof Dernhest Eidenfel, łącznie edytowano 1 raz
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Jok » 31 sty 2007, 21:33

Naimad ma mi tez wyslac kilka zakladek i wizytowek bo obiecalem w kieleckim graczu zostawic kilka sztuk ;)
Jok

Postprzez Dalien » 31 sty 2007, 21:41

Kristof Dernhest Eidenfel napisał(a):EDIT: aha, jedna uwaga negatywna - hasło na ulotce jest odrobinę niefortunne. Może rzeczywiście wywołać nieprzyjemne skojarzenia... i poważny zawód/zniechęcenie gdy fan mrocznych klimatów wejdzie na stronę i zobaczy, że najbardziej rozwinięty jest dział D&D oraz recenzji filmów. Ryzykowne, panowie.

Zastanawiałem się nad tym i myślę aby zamiast RPG dać FANTASTYKI
Obrazek
Dalien

Następna strona

Powrót do Strona