www.bestiariusz.pl

Wszystko co dotyczy strony Bestiariusza, sprawy techniczne i nie tylko.

Postprzez Gnom » 5 sie 2008, 21:59

Gnom napisał(a):Wysłany: 22-01-2008 15:54: Są rzeczy na stronie które są pozostałością starej strony i to nimi powinieneś się (Samie) zająć (np. wyświetlanie artykułów w dziale RPG o którym mówiło juz kilka osób chyba).

Ponad pół roku temu uwierzyłem w wytłumaczenie, dlaczego jest tak a nie inaczej. Możecie mówić, że się czepiam i pogrążam Bestiariusz, ale coś tutaj jest chyba nie tak. Można mówić, że to nie jest kwestia dwóch dni i głupie phpBB będące pozostałością po mnie nie daje żyć - ale w czasie który minął, da sie napisać cały skrypt od nowa. Calusieńki. Od deski do deski. I nie trzeba nad tym siedzieć 8h dziennie. Więc, czy ktoś kompetentny (któryś z adminów) może mi powiedzieć, co jest grane?

I dodatkowo ciekawy cytat:
naimad napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc, w najbliższym czasie (jakieś półtora miesiąca) przygotowany zostanie nowy kod strony, wobec czego wszelkie dziury o których mowa była w tym temacie i nie tylko zostaną naprawione.

Zmodernizowaniu bądź całkowitej zmianie ulegnie oprawa graficzna strony, którą zajmie się profesjonalna firma projektująca strony www . Podobnie będzie właśnie ze wspomnianym kodem strony - będzie go pisał między innymi Sam, tym razem w asyście profesjonalistów.

Mija już od tego czasu czwarty miesiąc (Wysłany: 27-03-2008 12:17) i, że tak się wyrażę, dupa zbita.

PS. Życzymy sto lat rozwojowi Bestiariusza! (może w tym czasie się wyrobi...)
There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.
Obrazek
Gnom

Postprzez Gnom » 20 sie 2008, 12:16

Gnom napisał(a):Więc, czy ktoś kompetentny (któryś z adminów) może mi powiedzieć, co jest grane?

Tu też cisza? Co to jest, temat tabu? Ja się pytam: Co ze zmianami na stronie? Strona główna wygląda OK, to resztę można olać?

PS. Może ktoś nie wie: To nie są pytania retoryczne
There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.
Obrazek
Gnom

Postprzez Diabellus » 3 wrz 2008, 05:42

Mamy wrzesień, obiecanych zmian ciągle nie widać. Ale to chyba już norma, że wszystko musi się przeciągnąć, nie da się niczego załatwić sprawnie i szybko. Bugi na stronie ciągle pojawiają się w wielu miejscach, a nikt z tym nic nie robi. Tekst propagandowy stał się jakby bardziej zabawny i kłamliwy. Słowem "jest super, jest super, więc o co ci chodzi?"

Jeszcze nie znudziło mi się narzekanie, ale co robi Sam? Efektów jego pracy żadnej nie widać, więc pewnie gówno robi. Może ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i zmieni programistę php tej strony na dobre, bo Bestiariusz niedługo podzieli los fantastyka.net.pl ;) .
Diabellus

Postprzez Rein » 6 wrz 2008, 00:43

Diabellus napisał(a): Może ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i zmieni programistę php tej strony na dobre

Masz jakiegoś na zbyciu? Wiesz, może być problem z podażą. Ludzie nie tak chętnie sie garną do pracy za darmo...
Rein

Postprzez Diabellus » 6 wrz 2008, 08:58

Rein napisał(a):
Diabellus napisał(a): Może ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i zmieni programistę php tej strony na dobre

Masz jakiegoś na zbyciu? Wiesz, może być problem z podażą. Ludzie nie tak chętnie sie garną do pracy za darmo...

Czytasz ten temat? Czytasz wypowiedzi Naimada? Przykro mi, ale nikt nie będzie pracował za darmo. Sam właśnie to udowadnia. Jeśli się nie inwestuje - nie ma wyników. Proste i logiczne. Więc następnym razem jak napiszesz jakiś banał, to poprzyj go jakiś fajnym faktem albo czymś. Bo na razie to offtopujesz i nie wnosisz nic do dyskusji...
Diabellus

Postprzez Rein » 7 wrz 2008, 01:58

Faktycznie widzę że zapowiadali profesjonalną obsługę. Widocznie im coś nie wyszło. Szkoda, ciekawe czemu nie.

A odnośnie pracy za darmo. Odnoszą wrażenie że właśnie na niej opiera się ten serwis. Sam chyba nawet przez jakiś czas współpracowałeś za darmo?
Rein

Postprzez Diabellus » 7 wrz 2008, 22:27

Widzisz, nie. Czerpałem z tego profity. Np. darmowe wejściówki na konwent. Redaktorzy obecni dostają książki do recenzji itp. Nikt nie robi nic za darmo ;) .
Diabellus

Postprzez Rein » 9 wrz 2008, 01:13

Hm, ryzykując nadmierne offtopicowanie, pozwole się nie zgodzić :) Powiedziałbym raczej "nikt nie robi niczego nie widząc w tym dla siebie jakiejś korzyści" (urojonej czy prawdziwej). Więc możliwa jest wspolpraca "za darmo" o ile ludzie i tak uwazaja ze cos z tego mają (np frajdę).
Rein

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Strona