Propozycje zmian w Bestiariuszu

Wszystko co dotyczy strony Bestiariusza, sprawy techniczne i nie tylko.

Postprzez Logan » 27 mar 2008, 20:41

Tak, Wiedźma już zauważyła parę dni temu i usunęła kilka botowych kalendarzy. Ja dziś i wczoraj usunąłem po jednym.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Misiekh » 27 mar 2008, 21:50

Ja też dziś parę usunąłem, ale to nie rozwiązuje problemu. Trza zrobić zabezpieczenia przed botami ;)
Misiekh

Postprzez Samwise » 28 mar 2008, 00:32

Misiekh napisał(a):Ja też dziś parę usunąłem, ale to nie rozwiązuje problemu. Trza zrobić zabezpieczenia przed botami ;)

Misiek, zabezpieczenie jest - ale widocznie boty już sobie poradziły. Zresztą żadne przepisywane obrazki nie są w stanie zabezpieczyć przed spamem. Zadawanie pytań też odpada bo zrobimy listę 10? 100? losowych pytań które za miesiąc będą znane botom, to samo z działaniami matematycznymi.

Jedyne zabezpieczenie to albo wyłaczyć komentarze dla niezalogowanych użytkowników - albo zrobić weryfikację komentarzy przez moderatorów.
Samwise

Postprzez Misiekh » 28 mar 2008, 16:09

Jedna opcja nie za bardzo i druga też, ale z dwojga złego lepsza już weryfikacja komentarzy, byle weryfikowanie i przepuszczanie było prowadzone na bieżąco.
Misiekh

Postprzez Aidanna » 13 sie 2008, 21:34

Patrząc na forum, z którym ''ścigacie'' się na fanliście powinniście odświeżyć przede wszystkim główną stronę. Jest ciut mało przejrzysta dla osoby która po raz pierwszy wchodzi na tą stronę.
-Panel użytkowanika nie powinien znajdować się gdzieś po środku strony tylko gdzieś na górze (znajomej, której poleciłam stronę zajeło trochę czasu znalezienie go i odrobinę ją to zniechęciło, a tu chyba chodzi o to, aby zachęcić to przeglądania forum i udzielać się na nim)
-Graficznie powinna również przyciągnąć oko(nowy projekt loga, albo może inna kolorystyka?)

hem... hem... hem... na razie tyle mam do powiedzenia P:
Swim away fugu fish! Swim away!
Aidanna

Poprzednia strona

Powrót do Strona