Propozycje zmian w Bestiariuszu

Wszystko co dotyczy strony Bestiariusza, sprawy techniczne i nie tylko.

Propozycje zmian w Bestiariuszu

Postprzez Misiekh » 9 sie 2006, 21:29

Zakładam taki topic, bo ni ma a się przyda :)

Na wstępie taka propozycja - czy nie możnaby zrobić tak, żęby klikając w nick autora (np. w jego 'podpis' pod artykułem) wyświetlało się listę wszystkich jego artykułów (w formie linków)? Taki bajer, który móglby się przydać :)

Albo ewentualnie żeby autorzy mieli jakieś strony 'o mnie', gdzie w paru zdaniach mogliby się opisać. Czytelnikowi lepiej się czyta tekst gdy wie, kto go napisał, goły nick tego nie zapewni :)

To takie drobne bajerki, ale w sumie już chyba tylko takie drobiazgi zostały, bo strona jest zrobiona już całkiem fachowo i nie ma miejsca na duże poprawki :) (nie, wcale się nie podlizuję :lol: )
Misiekh

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 9 sie 2006, 21:55

Bardzo popieram. Moim zdaniem powinno coś takiego być, żeby każdy autor miał swój Profil do oglądania i w nim właśnie wpakować listę artów, które napisał. W niektórych przypadkach (naimad) może być tego za dużo, żeby wypisać wszystko, więc może np. wyświetlać 10 najpopularniejszych artów danego autora...

Ja byłbym poza tym za tym, żeby przy każdym arcie znajdował się mały rysunek, tak jak mają redaktorzy - mały avik. Sprawia to, że autorzy są mniej anonimowi.

Na razie to tyle.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Logan » 9 sie 2006, 22:05

Jest zakładka "O nas" więc wystarczy ją wypełnić. Na znak solidarności jutro zamieszczę coś o sobie ;) Coś takiego jak właśnie wspomniał Kristof - taki "profil" ze zdjęciem, avikiem i notką o autorze.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 10 sie 2006, 07:33

Chodziło mi o to, żeby przy każdym arcie znajdował się taki avatar. Żeby nie trzeba było czytać ksywki, tylko widzisz np. tego twojego kolesia i mówisz "O, ten art napisał Logan, to fajnie - lubię jego arty". Reakcja wg. mnie będzie większa niż po przeczytaniu ksywki.
Rycerz Astarotte

Postprzez Jok » 10 sie 2006, 08:01

Logan napisał(a):Jest zakładka "O nas" więc wystarczy ją wypełnić. Na znak solidarności jutro zamieszczę coś o sobie ;) Coś takiego jak właśnie wspomniał Kristof - taki "profil" ze zdjęciem, avikiem i notką o autorze.

no i wlasnie jedynie Logan sie domyslil ze cos takiego juz istnieje ;) tylko trzeba wypelnic.
mysle ze mozna dodac z lewej strony kazdego arta avik bylby to fajnym motywem
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Diabellus » 10 sie 2006, 09:00

Jok, ty nie wiesz o co chodzi chyba :) . Miskowi chodzi o to, zeby mozna bylo wygodnie poruszac sie po stronie i obejrzec wszystkie artykuly danego autora.

Pozatym, przydała by sie wyszukiwarka arytkułów, też bardzo ułatwi nawigacje na stronie.

A co do zakładki "O nas"... spojrzcie sobie na http://www.klasyka.org/index.php?&akcja=redakcja , proponuje zebyście sobie tak to zrobili...
Diabellus

Postprzez Logan » 10 sie 2006, 10:17

Diabie - wyszukiwarka jest razcej kiepskim pomysłem, bo szukający mało by znalazł. Te 300 artykułów to przeciez jest niewiele, potencjalny "wyszukiwacz" by się zniechęcił jak za każdym razem by mu wyskakiwało "0".

Avatar przy każdym artykule - TAK! (który jest równocześnie linkiem do zakładki o autorze i spisu jego artykułów.)

AHA jeszcze jedna ważna rzecz: wyboldować i wyróżnić link do >>FORUM<< na stronie (orzed remontem był pogrubiony, teraz w natłoku spraw o tym zapomniano).

Dodatkowo umieścić na stronie w widocznym miejscu licznik wejść.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 10 sie 2006, 12:04

Popieram. Myślę nawet, że link do forum można jeszcze bardziej wyróżnić, albo dać jakąś adnotację gdzieś (taką namolną trochę): "Zapraszamy na Forum" i obok linkasa.
Rycerz Astarotte

Następna strona

Powrót do Strona