Trailery

Dział dotyczący produkcji fanów twórczości Tolkiena.

Trailery

Postprzez Jok » 14 kwi 2005, 11:27

aktualnie na sieci sa dwa trailery
pierwszy: wykonany w lipcu przez Adana znajmuje sie na stronie www.tolkfolk.pl niestety slaba jakos zjec jest....slaba jednakze trailer jest wykonany z jajem :D
a teraz uwaga. Dzis dostalem nowego Trailera od naszego montarzysty Regisa!!! Jakosc jest zremasteryzowana a trailer jest bardziej mroczny. na koncfu Regis ktory jest tez animatorem zamiescil wspaniala anmacje pierscienia. Trailer mozna narazie dostac ode mnie na mejla. chodz niedlugo oby dwa powinny sie pojawic na oficjalnej stronie fan filmu www.fanfilm.fantastyka.net.pl
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez naimad » 14 kwi 2005, 12:09

Obejrzałem i nawet mi się podobało. Czekam na właściwy film :). Wszystko ok, walka widzę że całkiem fajna. Kto opracowywał układy walk?
Jedynie jakość obrazu pozostawia trochę do życzenia, i zdeczka sztuczna gra aktorska - ale to w końcu trailer :). życzę dalszego zapału do pracy, bo sądząc po trailerze to będzie co oglądać :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Jok » 14 kwi 2005, 12:17

uklad walki opracowalismy na zywca z The_aragornem - w sumie nam wyszlo 5 minut dubli samej walki.
co do gry aktorskiej to faktycznie trzeba to dopracowac. ale czesto to kwestia tego ze rezyser nie byl za kamera(tylko np wysial na drzewie :roll: ) wiec nie mogl widziec jak graja. np sceny z Elfami i hobbitami chyba lepiej sie preznyuja niz te w starym lesie? troche Kritof wziol sobie za bardzo do serca ze ma trzymac reke w kieszeni z pierscieniem i sztucznie to wyszlo :(
Jok

Postprzez Logan » 14 kwi 2005, 16:23

Przed chwilą widziałem trailer :) Jako osoba doświadczona w robieniu filmów amatorskich mogę powiedzieć też parę rzeczy od strony technicznej.

Słowa pozytywne:
:arrow: wogóle fajny pomysł i fajnie że go realizujecie, kiedyś myśleliśmy (>>>Burak Films<<<) o zrobieniu filmu w świecie WP, ale uznaliśmy, że mamy zamało stuffu rycerskiego i byłyby kłopoty z wyposarzeniem.
:arrow: świetne kostiumy - to wasz mocny plus
:arrow: znośna gra aktorska :P

Słowa negatywne - te elementy mi się rzuciły, ale jest to dopiero trailer, więc pewnie zostaną wyeliminowane:
:arrow: słaba jakość (pewnie i tak będziecie wszystko montować w większej rozdzielczości, więc no problem)
:arrow: skoki głośności
:arrow: momentami niewyraźne dialogi

No to chyba tyle :)
Ogólnie mówiąc podoba mi się (i mojemu koledze który siedzi obok i też widział trailer, który jest podobny do jego produkcji pt. "W cieniu Zła").

Sama gra to przyjemność, ale wiem że składanie filmu z pociętych scen to mordęga, podkładanie muzyki, dźwięku... mordęga! Życzę dalszych postępów w pracy i dużo zapału!!! :)
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez naimad » 14 kwi 2005, 16:36

Na skoki głośności nie zwracałem specjalnej uwagi. Jednak grę aktorską mimo wszystko trza poprawić. To dopiero trailer wiec spokojnie. Ale z tego co widziałem (nie było zbyt dużo kwestii mówionych), to najlepiej zagrał Misiekh. <aplauz> :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Jok » 14 kwi 2005, 16:53

ja akurat nie wykazalem se zbytnio na trailerz bo tylko wisze z drzewa i walcze z nazgulem :roll:
Jok

Postprzez Jok » 14 kwi 2005, 19:55

Uwaga: trailer niedlugo wpadne na strone straznikow plnocy(zebym to ja pamietal linka) jak i www.wladca-pierscieni.pl
musze zlapac Sama Albo Adana aby na oficjalna strone zawitaly oby dwa trailery. btw Naimad jesli znasz sie juz na php moze bys poprowadzil ta strone jako ze Sam i Adan z racji pracy nie bardzo maja czas to robic
Jok

Postprzez Jok » 18 kwi 2005, 20:58

uwaga uwaga
Atancjon Atansjon(jak jest uwaga w Sindarinie)
na naszej stronie sa juz dlugo oczekiwane trailery !!!
zapraszam do obejrzenia nowego trailera i starego trailera
http://fanfilm.fantastyka.net.pl/download.php
(i dodania opini na glownej oraz na forum Język )
a to wszystko dzieki Adanowi
Jok

Następna strona

Powrót do Fan Film