Co krecimy?

Dział dotyczący produkcji fanów twórczości Tolkiena.

Co krecimy?

Władce
2
14%
Hobbita
4
29%
Silmallirion
7
50%
Inny projekt Fantasty - podac fabułe
1
7%

Liczba głosów : 14

Postprzez Morgul » 9 cze 2006, 14:33

Wiesz, wszystko ładnie, pięknie ale jak na trailerze widzę hobbita
wielkości elfa i w dodatku z prostymi włosami(nie wspominając o niedopracowanej grze aktorskiej) to ciarki mnie przechodza! ale mimo tego, od kiedy usłyszałem o tym pomyśle, to modle sie aby ten film(jezeli jeszcze jest krecony?) był wspaniałym ukończeniem wielkiej pracy jaką w ten projekt z pewnoscia zainwestowaliscie. Trzymam kciuki!!!
Morgul

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 9 cze 2006, 16:24

Morgul napisał(a):Wiesz, wszystko ładnie, pięknie ale jak na trailerze widzę hobbita
wielkości elfa i w dodatku z prostymi włosami(nie wspominając o niedopracowanej grze aktorskiej) to ciarki mnie przechodza!

Fan Filmy mają to do siebie, wiesz? Są A-M-A-T-O-R-S-K-I-E. Jakbyśmy byli aktorami z prawdziwego zdarzenia i mieli kasę, to nakręcilibyśmy film krótkometrażowy WP, a nie FanFilm WP. A ponadto - na aktorstwo nie ma co narzekać. Momentami mam wrażenie że i tak jesteśmy bardziej wiarygodni od co poniektórych aktorów serialowych...

Morgul napisał(a):ale mimo tego, od kiedy usłyszałem o tym pomyśle, to modle sie aby ten film(jezeli jeszcze jest krecony?) był wspaniałym ukończeniem wielkiej pracy jaką w ten projekt z pewnoscia zainwestowaliscie. Trzymam kciuki!!!

No i chwała ci za to.
Rycerz Astarotte
Kristof Dernhest Eidenfel

Postprzez Morgul » 9 cze 2006, 22:13

Dokąd juz nakręciliscie(do ktorego momentu)?
Morgul

Postprzez Bąku » 26 paź 2006, 02:49

A jużsiębąłem że źle zagłosuje a tu proszę - prawie wszyscy za Silem:D - moje ptyanie jess takie czy bycie na TFie next year zagwarantuje choćby statystowanie:P w tymże filmie? - bo się przymierzam od 2 lat i grzybnia zbita
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 26 paź 2006, 10:10

Na razie bardziej wiarygodną opcją jest kręcenie amatorskiego filmu fantasy na podstawie autorskiego scenariusza. Ale to się jeszcze zobaczy.
Rycerz Astarotte

Postprzez Bąku » 27 paź 2006, 01:04

ok, Do kogo Do kiedy i jak sie zgłoisć?
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Kristof Dernhest Eidenfel » 27 paź 2006, 14:08

No jeśli zostanie na tym, na czym stanęło ostatnio, to ja napiszę scenariusz i ja taki film wyreżyseruję, obsadzając Joka jako Drugiego Reżysera. Więc, o ile nic się nie zmieni, to do mnie :D
Rycerz Astarotte

Postprzez Bąku » 27 paź 2006, 15:10

Ok -wiec Krostof oficjalnie się zgłaszam :D
jakby trza worki z cementem nosić, ludzi mordować albo byćreproduktorem nowego gatunku ubermensch tpo zawsze:D w zasadzie do wszystkich innych ról też sięzgłaszam (włącznie z rolą samobójcy) - SOG rulz:D
Nienawidzę Niemców za
Bąku

Poprzednia strona

Powrót do Fan Film