Książki Gwiezdno Wojne

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

Postprzez Kosmita » 8 sie 2005, 22:22

Jok napisał(a):Pozatym drogi Kosmito siat SW to albo daleka przyszlosc albo dwano dwano temu w odleglej galaktyce- wiec kto wie kto wie 8)

Tego to nie wiemy.
Ale mozemy mieć nadzieję :DNową Nadzieję? :lol:
"Chwalebna śmierć?
O to walczą szaleńcy i bohaterowie.
Ja chcę tylko dostać swój żołd."
Marcello Finetti, tileański najemnik

"To własnie nas różni.
Elfy zabijają z konieczności-wy, ludzie
robicie to dla przyjemności."
Gilathel, wojownik klanowy
Kosmita

Postprzez Bąku » 28 mar 2006, 22:29

Nawiązując do tematu topicu - Najlepszy jess i tak :"Slub Księżniczki Leii" cała trylogia Thrawna oraz Pakt na Bakurze

btw. - gdzie było o zaginionym niszczycielu zajebiście wielkim który latał w przestrzeni i zbierał zagubione posterunki szturmowców? których dawno tam nie było więc miał Jawów Gammorean Twi-Lekó[url]i wszystko co sie innego da ?? ktoś pamięta?[/url]
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Jok » 29 mar 2006, 07:43

Bąku napisał(a):Nawiązując do tematu topicu - Najlepszy jess i tak :"Slub Księżniczki Leii" cała trylogia Thrawna oraz Pakt na Bakurze

btw. - gdzie było o zaginionym niszczycielu zajebiście wielkim który latał w przestrzeni i zbierał zagubione posterunki szturmowców? których dawno tam nie było więc miał Jawów Gammorean Twi-Lekó[url]i wszystko co sie innego da ?? ktoś pamięta?[/url]

to mnie zdziwiles - sam jestem ciekaw gdzie to było
Mara wiesz??
I need someone to show me the things in life that I can't find
I can't see the things that make true happiness, I must be blind
Jok

Postprzez Bąku » 29 mar 2006, 12:48

Lądyje na tym niszczycielu bodajże Skywalker
a cała zabawa jest żeby zdążyć przed jawami którzy po koeli rozkłądają statek na podzespoły i długo to juz nie potrwa.
Czytałem to dawno jak byłęm na etapie czytania SW po kolei co wylazło i nie apmiętam juzdokłądnie a bym jeszcze raz przeczytał bo książka przednia - cały statek na tereny wpływów poszczególnych ras był pozamieniany
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Wil_q Niszczyciel » 6 paź 2006, 22:37

Mi osobiście bardzo się podobały "Miecz ciemności" oraz "Zemsta Hana Solo"

P.S.

Komunikat dla władz:

"Admini! Przydałby się temat Star Trek, skoro Star Wars już jest!"
Wil'q jest dominującą formą życia.

My jesteśmy Wil'q...
Wil_q Niszczyciel

Postprzez Steve Borden » 10 paź 2006, 19:02

Z całego cyklu SW bardzo lubię dwie trylogie - Zahna o wielkim admirale i Trylogię Łowców Nagród o Bobie Fetcie.

Książki napisane z wielkim smakiem i doskonale czytające się. Czytelnik ma wrażenie, że sam uczestniczy w tym wszystkim.
Tribute to the man they call STING.
Steve Borden

Postprzez Jade » 15 paź 2006, 22:23

Jok napisał(a):
btw. - gdzie było o zaginionym niszczycielu zajebiście wielkim który latał w przestrzeni i zbierał zagubione posterunki szturmowców? których dawno tam nie było więc miał Jawów Gammorean Twi-Lekó[url] i wszystko co sie innego da ?? ktoś pamięta?
to mnie zdziwiles - sam jestem ciekaw gdzie to było
Mara wiesz??

Ze ja wczesniej tego posta nie widzialam...
Bylo, bylo... pamietam. Ten statek to "Oko Palpatine'a"...
"Dzieci Jedi", jak dobrze pamiętam.
Drewa pierwsze prawo biologii autostradowej: Na czyściutkiej szybie pierwszy owad rozbryzguje się dokładnie na wysokości twoich oczu.
Jade

Postprzez Bąku » 24 paź 2006, 01:33

oooo włąśnie dzięki JAde
lece do półki przeczytać bo kniżka naprawde przednia - kto chce to zapraszam do biblioteki "Pod Bąkiem" tylko przynieście piwo:D
Nienawidzę Niemców za
Bąku

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gwiezdne wojny