Co byście zrobili, gdybyście znaleźli Jedyny Pierścień?

Jeden pierścień by wszystkimi rządzić, jeden by wszystkie zgromadzić...

Postprzez shira_ » 30 lis 2005, 21:52

a ja...a ja.... ja to bym nie chciala wogóle...miec tego pierścienia...nie chce mi sie marnować mojej kondycji na odnoszenie go do jakiegos oka czy coś....a w sumie nie potzrebuje takiego pierscienia..inne moze byłyby dla mnie bardziej przydatne.....ten pierścien mialby wyjątkowo kiepskie i nie pasujące do mnie wlasciwosci......za słaba moc na moje progi.......:)
Ja - płód wojny
mam prymitywne sny
i samotnych rodziców
Urodziłem się aby umrzeć
shira_

Postprzez Blady » 31 gru 2005, 14:42

Hyh ja bym sie tym nie przejmował oddałbym pierwszemu napotkanemu dilerowi za półeczke syfa i niech on sie martwi. Iście samobójcze podejście strach pomyśleć co taki diler mógłby z nim zrobić ale cóż mi i tak juz nie zalerz więc niech robi z tym światem co chce i tak jest hu**wy.
Blady

Postprzez Kredka » 25 lut 2006, 23:13

Moja słaba wola...doprowadziłaby mnie do zguby. Brzemię pokonałoby mnie i doprowadziło przed oblicze Czarnego Władcy. On albo zabiłby mnie, albo uczynił jednym z Upiorów Pierścienia...

To tak logicznie. Od Pierścienia jak najdalej.
Kredka

Postprzez Marz » 26 lut 2006, 09:54

Hello litle hobbit! What you have there? It's the One Ring? GIVE ME THAT!! Die you bastard! Avada kavadra! The ring is mine!! MUHAHAHAHAHAHAHAH!!! NOW I WILL RULE THE WHOLE WORLD!!! Even Sauron will flee under my atack!!!
Lubie Diablo, Lubie Morrowind, Lubie Baldurs Gate, Uwielbiam D&D

Dobry smok to martwy smok.
STZJ - Stowarzyszenie Tępienia Złych Jaszczurów

super stronka:
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=20500
Marz

Postprzez Gizbar aka Bocian » 28 lut 2006, 09:07

Ja tam teoretycznie to nie cieszył bym się raczej ze znaleźenia tego pierścienia, mój charakter spowodował by, że został bym kolejnym sługą Saurona, ale przedtem napsułbym gnojkowi krwi, nikomu nie pozwoliłbym mnie kontrolować... Ale moc pierścienia jest zbyt potężna, abym jej pragnął.
"... gdzie śmierć mi siostrą, a cierpienie bratem"

Li!!Olota plynn d'jal, Rivill!
Gizbar aka Bocian

Bo jestem Bąk

Postprzez Bąku » 28 mar 2006, 02:31

Prawdopodobnie
1)zniszczyłbym usa - osobiście :)
2)zapanowałyby rząy terroru zła zniszczenia i strachu - rządziłby jakiś kiepas, a skromny ja tolka jako szara eminencja pociągałbym za wszystkie sznurki
3)oczywiście mieszkałbym gdzieś na pustyni otoczony polem siłowym zabijającym każdą żywą istotę w zasiegu 100 km
4)a następnie bym oszalałze smutku i się zabił ale to dopiero po kompletnym przesyceniu wszystkim co zajebiste w materialności)
5)w sumnie łaj not - dajcie takiego pierścienia
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Fraa » 28 mar 2006, 17:48

Po pierwsze przypuszczam, że zapomniałabym, że w ogóle ten Pierścień mam. Albo bym go zgubiła. :lol: To tak znając moje możliwości. :)
Ale jeśli Pierścień jakoś sam dbałby o to, żebym miała go zawsze pod ręką, to przypuszczam, że jakiś czas bym była ostrożna, a później uznała, że raz się żyje i zaczęłabym korzystać. :D
Śmiem twierdzić, że byłabym fantastycznie skuteczną i lojalną służebnicą Saurona. 8)
"A za to, żeś mienił się moim panem, jeszcze mi odpokutujesz!"
[scytyjskie powiedzenie]
Fraa

Postprzez Hannibal » 28 mar 2006, 20:47

wiecie co?! ja bym zrobił coś z niektórych ponktu widzenia obrzydliwe... poszedłbym za ideą Nietschego(takiego znanego filozofa), to znaczy:
1. Zniszczyłbym cały świat...
2.Odbudowałbym go, nowym ,wspaniałym lepszym i MOIM...hoć w cale nie pałam chęcią rządzenia, siedziałbym i patrzył na MOJE codowne dzieło...-oczywiście to jest wersja dość optymistyczna, bo wiadomo co pierścień z ludźmi robi^^
No ale napewno załatwiłbym sobie zamek w Angli, hehe aaa i stworzyłbym kobietę tak złą jak ja...
Hyde: "oh...weather kicks ass...!"
Hannibal

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Śródziemie