Żyjący Greyhawk

Podstawowy świat Dungeons & Dragons pełen jest niebezpieczeństw i miejsc, które szanujący się poszukiwacz przygód powinien odwiedzić. Nie czekaj dłużej!

Żyjący Greyhawk

Postprzez naimad » 1 lis 2004, 10:35

Co sądzicie o tym podręczniku?? Warto go kupić?

Mam taki zamiar kupic w okolicach Bozeego Narodzenia kilka ksiazek FR oraz Żyjący Greyhawk i Świątynia Złych Żywiołów (przygoda). Co sądzicie o tych dwóch ostatnich?? Czy są warte swojej ceny ?
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Wincenty Kowal » 19 mar 2005, 10:59

Żyjący Greyhawk jest bardzo potrzebny, jeśli chcesz prowadzić mocno osadzone kampanie. Zwróć jednak uwagę, że jest to właśnie Podręcznik Geograficzny, a także historyczny, więc dokładnie to znajdziesz w środku. Czyli styl tej książki jest właśnie "podręcznikowy".
http://fizyka2005.fuw.edu.pl/index2.php

"I właśnie tym sposobem podbiję cały świat, jakem Carloff von Dragonfang! Moje nieumarłe legiony naprzód!!! "
Wincenty Kowal

Postprzez Shan » 25 kwi 2006, 23:38

Heh rada nie na czasie (daty ;) ) Ale powiem tak jeśli lubicie świat al'a tolkien z ciekawą polityka ze złem ze swoją stolicą zasnuta czarnymi nigdy nieopadającymi chmurami... To świat dla was... Ale jesli praniecie doskanale opisanego świata, wiedzę że z państwa X importuje sie bawole skóry ziele fajkowe i skórki pomarańczy, to świat nie dla was. Dla mnie faerun dobry jest do grania, nie do prowadzenia, za to greyacza lubie bardzo i to jako MP i jako Gracz. Jako MP bo daje swobodę (którą notabene nie każdy musi lubić) i jako gracz z powodu tej samej swobody. Pozatym jako świat jest taki bardziej realny w swojej fantastyczności:) Dziwnie brzmi, ale to prawda :)
Try not do or do not. There is no try.
Shan

Re: Żyjący Greyhawk

Postprzez Abrapil93 » 4 mar 2011, 11:57

'Żyjący Greyhawk" jest fajną książką i czyta się ją bardo przyjemnie, po części to podręcznik RPG, po części powieść, gdy już się zanurzysz w poznawanie świata... ...ale odkurzanie się porobiło, aktualizuję swoim postem ten wątek po prawie pięciu latach... ot, takie tam pół dekady przerwy... :)
Abrapil93

Postprzez Galathar » 4 mar 2011, 12:27

A ja Ci tylko podziękuję :D Bo tak to bym nie zwrócił uwagi na ten wątek, a coś mi się wydaje, że będę chciał się tematem zainteresować :)
powiedział baran co myśli, że jest kotem
Galathar

Postprzez Madalena » 18 lip 2011, 14:40

Ja gram tylko w Greyhawku:)
I have ways to make you talk,
but you have nothing interesting to say
Madalena

Powrót do Greyhawk