Harfiarze - gnidy czy herosi?

Czyli Elminster i Spółka.

Harfiarze - gnidy czy herosi?

Postprzez melimila » 21 lis 2004, 17:13

Co sądzicie o tej organizacji? Jak dla mnie jest ona trochę... dziwna. Charakter tej organizacji bardziej pasuje mi na stereotyp działania jakiegoś licznego kręgu druidów. Co o tym sądzicie?
melimila

Postprzez naimad » 8 gru 2004, 14:15

Prawdę mówiąc to nigdy nie lubiłem tej organizacji. Zawsze była dla mnie jakaś taka bezpłciowa, bo obrońcy równowagi istnieją niemal w każdym świecie... organizacja ma oczywiście ciekawych członków (tylko niektóych) jednak to jej w żadnym stopniu nie ratuje...

Jeśli chodzi o świat FR no to są pewnie herosami, sam na pewno gnidami bym ich nie nazwał, aczkolwiek sądzę że wprowadzają niewiele ciekawego do Zapomnianych Krain, ale dobrze że są ;)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Rizzen » 7 sty 2005, 14:56

Harfiarze są, a całą brudną robotę odwala i tak drużyna poszukiwaczy przygód ;)
Zgadzam się z poprzednikiem - Harfiarze nie wnoszą niczego ciekawego .
Ja tam wolę Czerwonych Czarodziejów :)
Oloth zhah tuth abbil lueth ogglin
Rizzen

Postprzez naimad » 7 sty 2005, 16:40

Masz rację Rizzen, Czerwoni Czarnoksiężnicy są o wiele ciekawszą organizacją, mimo że złą
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Bąku » 13 sie 2007, 23:35

harfiarze są po to żeby jeśli juzwszystkie inne możliwości uratowania bohaterów zawiodą to wprowadza sięharfiarza który był ogrodnikiem/lokajem/pucybutem/stajennym czymśtam evili i ich uratował:D:P
Nienawidzę Niemców za
bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za zniszczone miasta, nienawidzę Niemców za spalone wsie, nienawidzę Niemców, nienawidzę nie.
Bąku

Postprzez Teemer » 31 sie 2007, 21:45

W jakiejś książce osadziej w FR wogóle jest opisana Czerwonych Magów z Thay? Spotkałem się tylko z jednym przedstawicielem w opowiadaniu Elaine Cunnigham, zdaje się o tytule "Obrzęd Krwi".

CO do Harfiarzy - wścibska organizacja wsadzająca nos w nie swoje sprawy:p Chociaż niektórzy członkowie są warci uwagi jak np. Airlyn Księżycowa Klinga, Danilo Thann, czy Khelben Arunson.
Teemer

Postprzez miszowaty » 1 wrz 2007, 14:12

Teemer napisał(a):Airlyn Księżycowa Klinga, Danilo Thann, czy Khelben Arunson.

no w2łaśnie..... a są wogóle jakiś inni członkowie harfiarzy?

i gdzie ci czerwoni magowie są opisani bo tez się z nimi nie spotkałem jeszcze a w forgotenach troszeczkę siedzę :D
miszowaty

Postprzez Teemer » 1 wrz 2007, 15:08

Jest jeszcze Ruha, ojciec Airlyn Bran Skorluson(czy jakos tak), ogólnie wielu Harfiarzy przewijało się przez różne książki, ale tylko niektórzy byli szerzej opisani. O ile pamiętam wielu harfiarzy pojawiało się w książkach Magiczny Ogień i Korona Ognia, ale czytałem to ładnych parę lat temu, więc imion nie pamiętam.
Teemer

Następna strona

Powrót do Forgotten Realms