Elminster

Czyli Elminster i Spółka.

Postprzez Andrie Oddbody » 7 maja 2005, 13:15

Jaki czar ryzykowny? Ice Assassin? nie ten czar jest raczej dosyć prosty i potężny, z tym, że ma kilka haczyków.
Elma zabić to pikuś, sprawić by tak pozostało, to już problem natury boskiej.
Andrie Oddbody

Postprzez naimad » 7 maja 2005, 13:29

Andrie źle mnie zrozumiałeś - miałem na myśli to żże czar Życzenie nie zawsze się udaje, bo tego z Frostburna nie znam. Sory, mój błąd :)
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Gnom » 10 maja 2005, 06:49

Andrie Oddbody napisał(a):Tutaj jest temacik, gdzie próbowano zabić Elma, postaciami nie graczy, ale specjalnie stworzonymi do tego i wyłącznie tego celu.
Więc z czystym sercem mówię, ża zabicie go nie jest zbyt możliwe.
Zaś utrata kilku premi, cech etc... to już nie będzie Elm, tylko jakiś dziadek.

Przeleciałem ten temat juz dawno i konsultowałem wszystko z moim mentorem do spraw FR. Elmka da się zabić i jest osoba która by go zabiła. Jeśli chcesz szczegółów to mogę spytać jeszcze raz kumpla jak dokładnie to zrobić. (rozmowa była ponad rok temu i zaginęła w czasie już). Powiem tylko że jest osoba, człowiek (lub raczej były człowiek) - mianowicie Vekna. :)
There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.
Obrazek
Gnom

Postprzez Andrie Oddbody » 19 maja 2005, 10:11

Tak z wielką chęcią, chciałbym to zobaczyć.
Zwłaszcza, że Vekna jest bogiem z Greyhawka, fakt bogiem mgaii, zaś w Fearunie, jego zdolności, boskie by zostały wytłumione przez Mystrę, która jest Magią w FR.
Ale z chęcią to zobaczę.
Andrie Oddbody

Postprzez Timer » 6 lis 2005, 20:25

Zapomnieliscie o tym, ze Elminster posiada w swoim repertuarze pewien potezny czar. Nazwy niestety nie pamietam, ale jest to promien swiatla, ktory ponoc potrafi zniszczyc kazda istote. Jest to jeden z darow Mystry, bogini Magii. Ten czar pojawia sie w powiesci Wezwanie. Swoja droga, calkiem niezla ksiazka:] Ten czar najprawdopodobniej potrafilby zniszczyc twoja postac:P
Timer

Poprzednia strona

Powrót do Forgotten Realms