Jungle Speed!

Trzymasz los postaci w własnych rękach.

Jungle Speed!

Postprzez Diabellus » 22 paź 2005, 12:19

Czy znacie ta gre? Lubicie? Nie znacie? To pozwolcie ze wam troche opowiem...
Jungle speed nie jest w zasadzie kolejna nudna karcianka, przy ktorej trzeba wyteżyć mózg. W tej grze liczy sie przedewszystkim refleks. Sama gra sklada sie z zestawu kart z symbolami w roznych kolorach oraz drewnianego totemu. Zasada gry jest prosta, gdy jakis gracz odkryje z swojej kupki symbol ktory znajduje sie u innego gracza na wierzchu zaczyna sie pojedynek, ktorego zwyciezca jest ten ktory szybciej pochwyci totem. Przegrany zbiera ze stolika odkryte karty swoje i uczestnika pojedynku. Jesli sie pomylimy, zbieramy wszystkie odkryte karty ze stolika. Gra jest wspaniala, a wszelkie obrazenia palców, rak czy glowy sa normalka. W koncu taki drewniany totem moze mocno przywalic... Jesli macie mozliwosc zagrac, zagrajcie. Ja z czystym serecem polecam gre kazdemu. Mozna kupowac w ciemno.
Diabellus

Postprzez Logan » 12 kwi 2007, 22:14

Grałem, bawiłem, totem chwytałem :D Tak jak mówisz i Kristof zachwala w swojej recenzji - można kupować w ciemno. Graliśmy ostatnio w 8 osób i była niezła jazda :D Domyślam się że na konwentach to przebój - można grać nawet kilkanaście razy pod rząd, ale i jako przerywnik pomiędzy cięższymi pozycjami.
You might be a big fish, in a little pond... doesn't mean you've won...
Logan

Postprzez Dalien » 13 kwi 2007, 13:39

Hehe zagrałem raz na Pyrkonie i naprawdę mi się spodobała;) Świetna zabawa dla wielu osób, muszę sobie kupić i przeprowadzić kilka partyjek w szkole :D Teraz mamy w świetlicy okrągłe stoliki więc pasuje idealnie!
Obrazek
Dalien

Re: Jungle Speed!

Postprzez Firewarrior » 6 wrz 2010, 11:48

Diabellus napisał(a): Gra jest wspaniala, a wszelkie obrazenia palców, rak czy glowy sa normalka. W koncu taki drewniany totem moze mocno przywalic...

Częstsze obrażenia to rany cięte/kłute palców - jak gra się z kimś, kto ma wyhodowane długie paznokcie... Dlatego też wolę grać z samymi facetami :D :D :D
Firewarrior

Powrót do Gry karciane