Zombiaki

Trzymasz los postaci w własnych rękach.

Zombiaki

Postprzez naimad » 26 sie 2005, 09:17

Slyszeliscie o tej karciance Portalu? Opinie o niej sa nawet dobre, zastanawiam sie czy przed koncem roku szkolnego sobie jej nie skombinowac. Gral ktos? Jesli tak, to jakie wrazenie? Warta jest swojej ceny?
www.bezkompleksow.com.pl Energia. Pasja. Polska.
naimad

Postprzez Misiekh » 26 sie 2005, 10:20

Grałem w nią na początku lipca. Całkiem fajna - zasady proste, zabawne podpisy na kartach. Jedyna wada to to, że trzeba pamiętać co robi która karta, bo nie jest to na nich napisane.
Misiekh

Postprzez Diabellus » 26 sie 2005, 11:42

Misiekh napisał(a):Jedyna wada to to, że trzeba pamiętać co robi która karta, bo nie jest to na nich napisane.

W edycji 1.5 (ktora posiadam :P) sa oznaczenia co karta robi. Proste i bardzo latwo sie polapac co karta robi.

A co do karcianki... Poznałem ja ponad rok temu, gdy ledwo wyszła. Spedzilem wtedy nad nia caly dzien... Ale dopiero niedawno zdecydowalem sie na zakup. Wlasnie wyszla edycja 1.5 i stare zombiaki nabieraja nowego smaczku. Gierka warta swojej ceny, zwlaszcza ze nie jest to kolekcjonerska karcianka....
Diabellus

Postprzez Meis » 25 lut 2006, 18:12

Zombiaki z komentarzy musi byc byc rewelacyjna, lecz jeszcze nie skusilem sie na kupno hehe brak kasy chociaz gra nie jest droga ,lecz zawsze kase wydam doszczetnie na cos innego :) qrcze teraz na bank trzeba kupic te karcianke !
D`n`B
Meis

Postprzez Timer » 26 lut 2006, 16:56

Kumpel kiedys wygral ta karcianke na jakichs targach. Gralismy w szkole na lekcjach i przerwach, niezle sie przy tym ubawilismy. Wprawdzie oznaczen nie bylo co robi jaka karta, ale byla podreczna instrukcja w ktorej szybko mozna bylo to odnalesc.
Timer

Postprzez Cazpian » 28 lut 2006, 10:51

Hehe .. Ostatnio miałem okazję zagrać w tą koarciankę i od razu sie zakochałem :D . Nawet postanowiłem , że ją sobie kupię .
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Postprzez Meis » 22 mar 2006, 16:44

I stało sie wreszcie kupilem sobie karcianke Zombiaki ! Gra sie dosc szybko czas to gora 15 min. Karcianka jest bardzo zabwna posiada bekowe motywy ,ktore potrafia mocno rozweselic :D Bardzo trudno sie gra rasa ludzka ( heh zombi to chyba tez ludzie ale nie mowmy teraz i tu o tym :lol: ) trzeba sie mocno nameczyc i rozdwajac zeby te stwory nie doszly do nas ! Myslalem ze zombiakami bedzie trudno (bo przeciez to ludzie maja w .... broni i tylko uzywac i uzywac jej !! ) wygrac i tu sie rozczarowalem :) Ale karcianka RULEZ :crazy: :!:
D`n`B
Meis

Postprzez Cazpian » 24 mar 2006, 08:13

Hehe . Też sobie kupiłem i w wolnych chwilach grywam - głównie z bratem :) - i mogę powiedzieć że mocną stroną tej karciank jest klimacik :D .
Jakby nie można było się hmm 'dopisać ' do właściwych osób - Proszę o usunięcie swojego konta ... pozdrawiam..
Cazpian

Następna strona

Powrót do Gry karciane