Salon

Trzymasz los postaci w własnych rękach.

Salon

Postprzez Meis » 25 lut 2006, 18:21

Zakupilem sobie rewelacyjna karcianke z dyzym poczuciem humoru i latwa obsluga !! Gra polegaq na wyeliminowaniu wszystkich do okola roznymi kombosami i trickami !! Gra kosztowala 29 pln lecz teraz mozna ja zapewne kupi taniej widzialem tez okazyjne ceny na allegro. Polecam ta gre rozrywka trwa ok 30-40 min zalezy ilu jest graczy ... mozna robic male i duze podstepy a do wyboru jest 6 zawodnikow lecz roznia sie od sibie tylko wygladem (niczym innym :) ) na start ma sie 10 zdrowia 9zycia kto jak woli czy energii :) ) i jezeli zjedzie sie do zera to oczywiscie postac ginie i odchodzi z gry !! m.in. w walce mozna uzywac przedmiotow np. krzeslo lub karty zdarzen ktore sa pomyslowo zrobione i wnosza fajny bekowy klimat.
Serdecznie Polecam Ta GRE !! :roll:
D`n`B
Meis

Postprzez Meis » 1 mar 2006, 20:32

:lol: tylko ja gralem w karcianke "SALOON". Chciałem z kimś o niej po dyskutować a tu lipa :) ale co tam przynajmiej new temat o new karciance 8) Jeżeli ktoś grał lub chciaż słyszał o niej komentarze to zapraszam !! :wink:
D`n`B
Meis

Re: Salon

Postprzez catmitelton » 9 mar 2015, 05:31

Jeżeli ktoś grał lub chciaż słyszał o niej komentarze to zapraszam !! ????
Get Braindumps demos for Testking mcsa test Our high quality itil prepares you well before appearing in the final Testking sample gmat questions and bu.edu exams Northwestern University
catmitelton

Powrót do Gry karciane