Pirates

Stwórz własną armię i pole bitwy, wojna rozpoczyna się!

Pirates

Postprzez Alex » 15 gru 2006, 13:24

Mam pytanie chce zagrac w "Pirates" lecz nie wiem od której nacji zaczać (czytałem już na kilku stronkach ale jest tylko pobierznie) wiec jest jakis gracz który mogł by mi podpowiedzieć coś na ten temacik ?
Alex

Postprzez atreides » 17 gru 2006, 19:37

Jakiś nowy bitewniak? Cóż to?
http://www.pobt.prv.pl - Po dobrą fantastykę zapraszam tutaj.

Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból. - Fryderyk Nietzsche
atreides

Postprzez Soag Afihn » 17 gru 2006, 23:02

Tobie chodzi o Sid Meier's Pirates? Hmmmmmmm. Jeśli tak to pewnie niewiele osób w to grało, ale mój qmpel chyba tak, więc mogę się go zapytać, ale pewien nie jestem i nie dam się za to pociąć :D
Obrazek
Soag Afihn

Postprzez KluchA » 18 gru 2006, 12:01

Jezeli Sid Maier's Pirates to zly dzial :P Tu gadamy o wspanialych bitewniakach niekomputerowych :P
Śmiej się, to cały świat będzie się śmial razem z tobą, płacz, a będziesz płakał sam.
KluchA

Postprzez Alex » 18 gru 2006, 15:25

to na bank jest bitewniak mialem nadzieje ze ktos :cry: w to gral ale z tego co widze to chyba nie http://www.rebel.pl/category.php/1,645/Pirates.html daje tu linka moze ktos skojarzy
lajf iz brutal end ful ow zasadzkas somtajms kopas w dupas a za kazdym korner czaji sie deńdzer
Alex

Postprzez Diabellus » 18 gru 2006, 19:48

Generalnie, spróbuj na www.innyswiat.pl . Oni mają sekcje tej super gry :) . Szkoda ze mnie nie stać na to ;) .
Diabellus

Pirates

Postprzez BajMic » 6 lut 2007, 23:29

Nie masz co wybierać nacji - i tak to w 50% zależy od tego, co ci wyjdzie w boosterze. Ale można kombinować. Pobaw się prawdopodobieństwami dostania danej nacji - w Pirates of the Spanish Main są trzy nacje, więc szansa dostania np. Anglików wynosi 33%, a w Pirates of the Crimson Coast dochodzi czwarta nacja, więc szansa dostania Angoli spada do 25%, więc jeśli nie masz zbytnio z kim się zamieniać polecam ci nację Piratów, gdyż szansa dostania ich jest największa w każdej serii.

Edit: Oż... po co ja odkopywałem ten temat? Sorry!
BajMic

Powrót do Gry bitewne